02.11.2017, 13:39

Рівняни зможуть почути, як «Radzetskyi plays Radzetskyi»

2 листопада 19:00 у залі камерної та органної музики відбудеться концерт - «Radzetskyi plays Radzetskyi». Соліст: Дмитро Радзецький (класична гітара, Київ).
Квитки у касі, або за телефоном: 43-01- 50, 096 826 40 97. Довідки: 0677501359. Деталі на http://organ.rv.ua/.
Електронний продаж: https://ticketclub.com.ua/event/4589/

Завтра у Рівному буде концерт камерної музики


«Radzetskyi plays Radzetskyi» – унікальна сольна програма Дмитра Радзецького з виконанням музики виключно сімейства Радзецьких: батька Юрія Володимировича (композитора, музичного діяча, викладача Дніпропетровської Академії Музики ім. М.Глінки), брата Сергія Юрійовича (композитора, гітариста, аранжувальника, саунд-продюсера) і саме музика Дмитра Юрійовича.Твори, виконувані в цих концертах, являють собою приклади сучасної академічної музики, неокласики, неоромантики, джазу, авангарду, алеаторики. У творах широко використовуються розширені гітарні виконавські техніки, що сміливо дають право заявити про новаторство в гітарному мистецтві.


У Рівному на роботу шукають музикантів


Радзецький Дмитро Юрійович у 2008 році закінчив Дніпропетровську консерваторію ім. М.I.Глінки (класична гітара - клас Ю.Радзецького, композиція – клас В.Мартинюк). У 2011 році - Київський Національний Університет культури і мистецтв (класична гітара - клас професора Андрія Остапенка).

Дипломант Міжнародного конкурсу виконавців на класичній гітарі (Київ, 2005 р.). Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу в номінації класична гітара (Кіровоград, 2006 р.). Лауреат Міждержавного конкурсу композиторів ім. Л.Ревуцького (Чернігів, 2008 р.).

Виступав в багатьох містах України, Польщі, Росії, Німеччини, Ізраїля, США. Твори Дмитра Радзецького звучали на міжнародних фестивалях, конкурсах і концертах в містах України та Европи. Автор камерних та оркестрових творів, музики до короткометражних стрічок, радіо і телепрограм. Автор і розробник унікальних 8-ми та 10-ти струнних Радз-гітар, які поєднуют в собі класичну гітару, лютню та контрабас.

Cпівпрацює з ансамблями сучасної академічної музики «Nostri Temporis», «Ukho Ensemble», «Sed Contra», ансамблем старовинної та барочної музики «Luna Ensemble». Засновник, керівник та диригент єдиного в країні «Українського Імпровізаційного Оркестру», який працює в жанрах сучасної академічної музики, вільної імпровізації, тощо.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram
Щасливе Рівне