10.11.2017, 18:39

Подарунок до Дня ангела - набори для вишивання бісером

Вишивання бісером сьогодні надзвичайно популярне. За нього беруться і новачки, які тримають в руках вишивальну голку вперше, і ті, хто раніше вправно вишивав лише нитками.
Це й не дивно, адже вишитий бісером одяг не лише виглядає красиво та по-багатому, він ще й дуже модний. Тому майже кожна модниця бажає вишити бісером якусь річ і собі.

Вишивання бісером для українців техніка порівняно нова, тому й справжніх майстринь у цій справі не так вже й багато. Проте навчитися вишивати не важко. Достатньо прочитати інструкцію і можна подивитися кілька уроків у Ютубі. Що стосується матеріалів для вишивання, то і бісер, і тканину для вишивання, і навіть спеціальну голку можна придбати практично в кожному магазині рукоділля.

День ангела: календар імен на 6 – 12 листопада

Проте новачкам рекомендують купувати все необхідне для вишивання окремо, а купити готовий набір. І ось кілька переваг на користь готових наборів:

- Тут є все необхідне. Якщо ви новачок і точно не знаєте, який бісер і якого розміру підійде краще, де купити спеціальну голку і тканину, – то в наборі ви знайдете все. Що вже говорити про заготовки. З ними ви економите купу часу та робите своє вишивання досконалим.

- Економія коштів. В наборі немає зайвого бісеру. Вам не потрібно вгадувати з кількістю пакетиків, все вже порахували і поклали в пакунок.
Можливо вишивання це не ваше? Якісний бісер сьогодні коштує немало. І якщо досвідчена майстриня залишки бісеру використовує в наступних роботах, то початківець не може ручатися в тому, що перша робота не стане останньою. Бо може бути, що вишивання зовсім вам не до душі.

- Економія часу. Вам не потрібно довго підбирати бісер та шукати потрібну голку.

- Великий вибір доступних заготовок. Сьогодні можна знайти величезну кількість доступних заготовок ікон, дитячих картин, пейзажів. Вибирайте, що душа забажає. Крім того, сьогодні готові набори для вишивання бісером набори можна купити в інтернеті на сайті http://biser-art.com.ua/.