16.11.2017, 07:00

Юні рівненські гімнастки стали кращими на Чемпіонаті України [+Відео]

З 6 по 10 листопада у Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з гімнастики спортивної серед юніорок, участь в якому брали 21 команда ДЮСШ та СДЮСШОР. Перемогу у загальнокомандному заліку здобули гімнастки ДЮСШ № 1 міста Рівного (директор Баль Людмила Олександрівна).
Як розповів Володимир Мурін, головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, за підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ рівненська команда у складі Тетяни Мокляк, Данієли Батрони, Анни Фідрі, Дарини Прозапас вибороли перше загальнокомандне місце.

В особистому заліку за програмою кандидатів у майстри спорту Тетяна Мокляк виборола друге місце у багатоборстві та друге місце у фінальних змаганнях на вільних вправах.

В особистому заліку за програмою 1 розряду Данієла Батрона виборола перше місце у багатоборстві.

В особистому заліку за програмою Майстрів спорту в багатоборстві Христина Кулаківська виконала необхідний норматив для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».

Тренують рівненську команду Довмат Оксана Іванівна та Сливінська Олена Володимирівна.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У рівненському «Престижі» відбувся Олімпійський урок

Сім сотень рівнян у парку Шевченка активно провели «Олімпійський день»

Тим часом, у Рівному відбувся 10-ий Всеукраїнський відкритий турнір з художньої гімнастики «Золота осінь-2017». На змагання до Рівного з’їхалася рекордна кількість учасниць.

Цьогоріч турнір зібрав 600 спортсменок та 62 команди. Наймолодші конкурсантки – віком 5 років демонстрували свої вміння у ДЮСШ №4.

Серед учасниць - донька футбольного журналіста Артема Франкова, племінниці Віталія Германа та інші талановиті спортсменки з різних куточків України.

Організаторами змагань виступили управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, спортивний клуб «Золота осінь», управління у справах сім’ї, молоді та спорту МВК, обласне відділення НОК України.
Щасливе Рівне