21.11.2017, 17:17

Рівнян очікує "музика сфер"

Скоро у Рівному концерт класичної музики.
У четвер, 23 листопада, у Рівному відбудеться концерт львівської органістки Олени Мацелюх. Концерт має назву «Музика небесних сфер». Учасники: Заслужена артистка України Ірина Криворученко (мецо-сопрано, Рівне), ведучий - музикознавець Богдан Котюк.У програмі концерту: твори Баха, Пардіні та інших композиторів.

Місце проведення: зал камерно та органної музики Рівненської обласної філармонії. Початок о 19:00. Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн - https://ticketclub.com.ua/event/4618/

Львівська органістка Олена Мацелюх вміло поєднує сольну виконавську практику з ансамблевим концертуванням. Вона постійно виступає у Львівському Домініканському соборі на найстаршому із діючих органів нашої країни.
У репертуарі органістки поруч із перлинами органної класики знайшла своє місце низка творів музичної літератури у транскрипції для органа.

Співпраця органістки зі львівським композитором Богданом Котюком стала поштовхом для створення митцем нових творів у сучасній українській органній музиці.
Щасливе Рівне