23.12.2017, 15:21

Рівненщина: за ще одним маршрутом подорожчала вартість проїзду

Загалом, дорожче їздити стало за кількома маршрутами.
- Починаючи з жовтня перевізники почали попереджати, що відбудеться подорожчання тарифу на перевезення за міжміськими та приміськими маршрутами. Спочатку перевізники планували підняти вартість проїзду з першого листопада, але тоді підняття вартості вдалося втримати. На початку грудня перевізники теж збиралися піднімати вартість проїзду, ми знову з ними зустрілися. На зустрічі вдалося домовитися, що підняття проїзду відбудеться за таким принципом: міжміські перевезення з 60 копійок за кілометр до 70 копійок за кілометр. На приміських маршрутах проїзд подорожчає з 65 копійок до 75 копійок за кілометр. Тільки на деяких маршрутах, де погане дорожнє покриття, відстань від селами не надто велике, тобто невелеика рентабельність, проїзд коштуватиме 85 копійок за кілометр. Ми домовилися, що перед тим, як підняти плату за проїзд, перевізники повинні принести нам розрахунки тарифу для того, щоб було зрозуміло, що не перевищений граничний тариф. До того, як перевізники не покажуть розрахунки, за домовленістю підняття не може бути. Тому до кінця цього року не варто очікувати подорожчання проїзду. Але дехто з перевізників уже підняли плату, - говорить Федір Мисюра — начальник департаменту інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА.

Рівненщина: чи стане комфортнішим проїзд в маршрутках, якщо подорожчає
Як відомо, подорожчав проїзд з Рівного до Горбакова - з 14 до 18 гривень. А також з Рівного до Здолбунова. Як зрозуміло із фото, яку опублікувала користувачка Facebook Юля Люкшин в мережі Здолбунів CITY, проїзд Рівне - Здолбунів коштує 13 гривень, а Рівне - Здолбунів 2 - 08 гривень.

Перевізники Рівненщини задумуються над тим, щоб підняти плату за проїзд

Нагадаємо, що згідно із постановою Кабінету Міністрів від 25 березня 2015 року, перевізники самі встановлюють тарифи на приміські, міжміські перевезення та перевезення по області. При формуванні плати за проїзд перевізники мусять керуватися наказом Міністерства транспорту і зв’язку.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram