31.01.2018, 18:38

У Рівному почали вітати відомого письменника, публіциста та філософа

Нещодавно у місті відбулися урочистості.
У Рівненській обласній бібліотеці відбулася зустріч з нагоди 60-річчя Петра Кралюка. Зустріч мала назву «Письменник.Публіцист.Філософ». Аби привітати письменника, публіциста та філософа, проректора Національного університету «Острозька академія» Петра Кралюка, завітали голова Рівненської обласної організації НСПУ Ірина Баковецька, директор Рівненського краєзнавчого музею Олександр Булига, професор кафедри хорового диригування Андрій Пастушенко, Заслужений журналіст України, письменник, доцент МЕГУ Віктор Мазаний, а також члени обласного та міського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, а також друзі.

Цікаво, що не обійшлося і без дискусій та, навіть, критики творчого доробку ювіляра. Дискусію викликала його робота над образом Миколи Гоголя у книзі «Таємний агент Микола Гоголь, або Про що розповідає Тарас Бульба». Говорили також і про розвінчання ідеалізованого образу самого Тараса Бульби та деміфологізацію козацтва у книзі «Козацька міфологія України: творці та епігони».

Для ювіляра та усіх присутніх бандурист Назар Волощук виконав пісню про Тараса Бульбу-Боровця.Відео належить виданню ГОЛОСНО.

Про це повідомляє видання ГОЛОСНО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Письменник з Рівненщини Петро Кралюк став лауреатом премії "За громадянську позицію"


У Рівному письменник Петро Кралюк розповів про містику Пересопницького Євангелія

Ким був Микола Гоголь: рівнянин розкрив "темні" плями біографії письменника


Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram