21.02.2018, 10:00

Кого обрали найсильнішими гирьовиками області

Змагання серед найсильніших ветеранів гирьового спорту відбулися у Рівному. Вже декілька років поспіль в середині лютого, в приміщенні спортивного залу Елітного фітнесу, відбуваються змагання з гирьового спорту спортивно-масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.
Організацію та проведення такого заходу забезпечують управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації, «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Рівненська обласна асоціація гирьового спорту за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області.

З року в рік такі змагання проводяться для популяризації і подальшого розвитку гирьового спорту, зміцнення здоров'я ветеранів та відбір найкращих учасників для формування команди, яка братиме участь у Всеукраїнських змаганнях. Цього разу велика кількість молодих спортсменів скористалася можливістю подивитися на виступи ветеранів-богатирів. Саме такі заходи, найкраще мотивують підростаюче покоління до занять спортом, адже дивлячись на атлетів віком понад 60, 70 та навіть 80 років, які досі з легкістю вправляються з гирями вагою 16 та 24 кілограми, вони усвідомлюють всю цінність спорту та його важливість для повноцінного розвитку організму.

Перед початком змагань, для всіх учасників з показовим виступом із жонглювання гирями виступили вихованці Сарненської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» після чого на спортивний майданчик ступили і досвідчені гирьовики. В змаганнях взяли участь представники різних районів нашої області та міста Рівного.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному ветерани-гирьовики змагалися у Кубку області

Рівненська гирьовичка провела дебютну «Розминку від чемпіона» в Удрицьку

Перемоги у своїх вікових групах та вагових категоріях здобули:

Леонід Момотюк та Валерій Продун (Дубенський р-н), Олександр Денисюк (Рокитнівський р-н), Андрій Абрамович та Володимир Пінчук (Сарненський р-н), Володимир Козак, Анатолій Пастушенко та Володимир Яновський (м. Рівне). За результатами проведених змагань спортсмени-ветерани, які зуміли потрапити на п’єдестал перемоги, отримали дипломи, медалі та подарунки від організаторів.

Нагадаємо, нещодавно у Рівному також пройшов відкритий чемпіонат оперативного командування «Захід» з армспорту.

Участь у змаганнях взяли спортсмени збірних команд військових частин, які стали кращими в своїх колективах.

Вагові категорії ділились між учасниками від 60 до 100 кілограм і більше. Військовослужбовці боролися лівою і правою рукою, переможець визначався за сумою набраних балів.

За підсумками змагань перше загальнокомандне місце вибороли військовослужбовці 128 окремої гірсько-піхотної бригади, друге та третє місця — воїни 14-ої окремої механізованої та 44 окремої артилерійської бригад.

Кожен із переможців в особистій та загальнокомандній першості відзначений грамотами командувача військ ОК «Захід».
Щасливе Рівне