15.03.2018, 17:03

На Рівненщині підвели підсумки конкурсу «Зимові рекорди»

Вже багато років поспіль з початком зими в Рівненській області проводиться конкурс «Зимові рекорди» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима». Він завжди залучає велику кількість учасників, і ця зима не стала винятком.
Понад 9 тисяч школярів, студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів області взяли участь у конкурсах. А це майже вдвічі більше, ніж минулого року.

Умови участі у конкурсі, як завжди, були максимально простими. За сприятливих погодних умов, учасники проводять спортивні змагання з використанням лиж або ковзанів. Під час своїх активностей усі вони фотографуються, окремо на лижах або ковзанах, а перемагає той навчальний заклад, який залучив найбільшу кількість своїх вихованців.

Конкурс традиційно проводився у два етапи: перший – районний (міський), ОТГ та другий – обласний, окремо для категорій «Лижі» та «Ковзани». До обласного етапу потрапляли лише переможці своїх районів. В загальному підсумку місця на п’єдесталі конкурсу розподілилися так:

Обласний конкурс «Зимові рекорди»

(Загальноосвітні навчальні заклади, «Лижі»)

1 місце - Острожецький навчально-виховний комплекс Острожецької сільської ради Млинівського району Рівненської області;
2 місце - Чабельська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області;
3 місце - Масевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради Рівненської області.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

На Рівненщині завершився конкурс для школярів «Сніговик FEST»

Дубенських гімназистів весною нагородили за перше місце у «Спортивній зимі»

(Загальноосвітні навчальні заклади, «Ковзани»)

1 місце - Малинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської області;
2 місце - Вараська загальноосвiтня школа I-III ступенiв №5 Вараської мiської ради, Рiвненської областi;
3 місце - Кам'яне - Случанська загальноосвітня школа I-II ступенів Сарненської районної ради Рівненської області.

(Вищі навчальні заклади)

1 місце – Вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради;
2 місце - Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету.

Всі переможці та призери згодом отримають у своїх навчальних закладах дипломи та кубки «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призи від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.