24.03.2018, 09:37

Костопільська «Родина» розпочала друге коло Чемпіонату України з розгромної поразки

У пятницю, 23 березня, матчем в Харкові стартувало друге коло Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017/2018 років. Перший офіційний матч у цьому році зіграли «Житлобуд-1» із Харкова та «Родина-Ліцей» з Костополя.
Різниця у класі суперників далася взнаки і вже на третій хвилині Юлія Шевчук відкриває рахунок у матчі і відлік голів чемпіонату у 2018 році. З кожною хвилиною підопічні Валентини Котик набирали обертів і ще до перерви всі питання про переможця були зняті - 6:0.

Після перерви малюнок гри не змінився і харків'янки продовжувала тероризувати оборону гостей. В підсумку результативний матч завершився переконливою перемогою «Житлобуд-1» - 11:0: хет-трик на рахунку Ірини Кочнєвої, по два м'ячі забили Дар'я Апанащенко та Анна Вороніна, яких підтримали Ольга Овдійчук та Алевтина Утицьких.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
23.03.2018 - м.Харків - стадіон Динамо-Арена - 200 глядачів

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 11:0 (6:0)

ГОЛИ: Шевчук 3, Кочнєва 9, 37, 56, Апанащенко 16, 27 пен, Утицьких 44, Овдійчук 70, Вороніна 74, 79, Мозольська 77

ЖИТЛОБУД-1: Шульга - Андрущак, Костюченко, Утицьких, Саніна Ж. (Петрик 64), Хаванська, Кочнєва, Апанащенко (Нестеренко 58), Вороніна, Шевчук (Мозольська 68), Овдійчук
Запасні: Саніна І. - Голиш
Тренер: Валентина КОТИК

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Джуренко, Канарська, Чкадуа (Костюченко 79), Квач (Мулярець 46), Саврук (Стромидло 73), Колещук, Котяш, Старухіна, Годунко, Вегерич
Запасні: Денищич - Баліна, Войт, Калічинська
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Кваша А. (Київська обл.) - Голіяк І. (Миколаївська обл), Петрова І. (Херсонська обл) - Кофанов М. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає.

Костопільські ліцеїстки виграли Чемпіонат України серед дівчат-футболісток

Костопільська «Родина» здобула першу за два чемпіонати перемогу

Тим часом, 15 березня у Костополі відбулись змагання чемпіонату Рівненської області з футзалу серед дівчат 2004 р.н. і молодших. Перемогу у змаганнях здобули вихованки ДЮСШ Гощанського району (тренер - Юрій Роман).

Гощанська команда не залишила жодних шансів своїм суперникам, переконливо обігравши всіх візаві. Друге місце дісталось представницям північної частини нашої області: дівчата, що представляють Миляцьку ОТГ (Дубровицький р-н) зуміли здолати опір ровесниць з Костопільського та Сарненського районів. В свою чергу, третє місце дісталось юним костопільчанкам з ДЮСШ "Олімпієць".

РЕЗУЛЬТАТИ:

1. ДЮСШ (Гоща) - 9 очок (різниця м`ячів: 16-2)

2. "Фортуна" (Миляцька ОТГ) - 6 (5-9)

3. ДЮСШ "Олімпієць" (Костопільський р-н) - 3 (4-5)

4. КДЮСШ "Колос" (Сарни) - 0 (2-11)

Результати матчів:

Гоща - Миляцька - 7:0, Костопільський - Сарни - 2:0, Гоща - Костопільський - 3:1, Миляцька - Сарни - 3:1, Гоща - Сарни - 6:1, Миляцька - Костопільський - 2:1.