Як вибрати корисний і безпечний хліб: 7 порад від лікарів
Порада 1. Звертайте увагу, де лежить хліб. Не купуйте буханки, які лежать на полицях близько до підлоги – на них збирається пил і мікроби. І звертайте увагу на стелажі – вони мають бути чистими.
Порада 2. Намагайтеся купувати упакований хліб і перевіряйте дату виробництва.
Порада 3. Купуйте хліб, який схований від прямих сонячних променів. Якщо хліб лежить на сонці, в ньому утворюється конденсат – навіть свіжий продукт дуже швидко псується.
Порада 4. Не купуйте хліб з насінням гарбуза і соняшнику. «Якщо в хлібі є велика кількість насіння соняшнику або гарбуза, я б не поспішала купувати такий продукт. При випічці корисні жири, які містяться в цьому насінні, псуються. Насіння не приносять ніякої користі, але хліб з ними коштує дорожче », – розповідає лікар-дієтолог Оксана Скиталінська.
Порада 5. Купуйте хліб з кунжутом, коріандром, насінням льону та кмину. Вони дуже корисні. Наприклад, кунжут містить кальцію більше, ніж будь-який інший продукт.
Порада 6. Ізюм, курага і горіхи – смачно, але дуже калорійно. «Добавки хліб роблять корисніше. Але потрібно пам'ятати, що і калорії додаються», – каже гастроентеролог Лариса Бойченко.
Порада 7. Не відмовляйтеся від дріжджового хліба. «Не можна говорити про те, що бездріжджовий хліб корисніший, ніж дріжджовий. Якщо дріжджі були якісні, то вони для здоров'я не вороги. Продукти життєдіяльності дріжджів – вітаміни. Бездріжджовий хліб таких продуктів життєдіяльності вже не містить», – розповіла Лариса Бойченко. «Шкідливі для здоров'я не дріжджі, а розпушувачі, які додають у хліб, щоб він був пишним, м'яким і ніжним – це проблема», – додала Оксана Скиталінська. Крім того, бездріжджовий хліб важить менше, а коштує дорожче.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Топ-5 рецептів домашнього хліба в мультиварці
Як змінювалася ціна на хліб за роки Незалежності?
Смачний хліб - запорука здорової нації [Фото+Відео]
бакалія, булочки, висівковий хліб, дріжджовий хліб, магазин, продукти харчування, хліб, споживач
Як позбутися запаху поту на пуховику або куртці
Виділення поту – життєво важливий процес, який, проте, багатьох дратує. І дратує не сам процес, а те, що найчастіше він супроводжується не найприємнішими ароматами. Неприємний запах поту, який ми відчуваємо, – це продукти життєдіяльності бактерій, які живуть у місцях скупчення апокринових потових залоз.
переглядів: 173
Нова послуга для пацієнтів: записатися до Рівненського обласного шкірвендиспансеру можна онлайн
Тепер потрапити на прийом до до лікаря Рівненського обласного шкірвендиспансера стало ще простіше - у медзакладі впроваджено онлайн-запис.
переглядів: 177
Соціальна пенсія: хто має право та як її отримати?
З кожним роком вимоги до виходу на пенсію в Україні змінюються. Для багатьох громадян, особливо тих, хто не має достатнього страхового стажу, актуальним питанням є отримання соціальної пенсії. Давайте розберемося детальніше, хто має право на таку виплату і як її оформити.
переглядів: 181
Як обрати безпечну іграшку для дитини: ключові поради батькам
Обираєте нову іграшку дитині? Будьте пильні при виборі. Важливо ознайомтесь з обов’язковою інформацією про товар, щоб впевнитись в його безпечності.
переглядів: 183
Ветерани можуть отримати 1500 гривень на спортивні заняття
Отримуйте 1 500 грн на спортивні заняття щокварталу — у Дії стартує нова програма для ветеранів.
переглядів: 201