Гороскоп на тиждень 30 липня - 5 серпня
ОВЕН (21.03-20.04). Неспокійний період. Подолати перешкоди допоможе впевненість у правильно обраному напрямку та у власних силах.
ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05). Сприятливий час для нових справ, пошуку однодумців. Постарайтеся нікуди не запізнюватись і нічого не забувати.
БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). На роботі зміни до кращого. У вас буде реальний шанс отримати моральне задоволення й матеріальну винагороду.
РАК (22.06-22.07). Цікавий і насичений подіями тиждень, головне - правильно розподілити сили та енергію. Будьте відверті зі своїми близькими.
ЛЕВ (23.07-23.08). На першому місці - спілкування, особисті контакти і ділові зв'язки. У вас вийде про все домовитися і гарно провести час.
ДІВА (24.08-23.09). Майже ідеальний період для підготовки та реалізації серйозних ділових планів. Ви будете неперевершені у домашніх справах.
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Нарешті багато проблем, що не давали спокійно спати, підуть геть і вдасться видихнути. Однак небажано починати щось нове, бережіть фінанси.
СКОРПІОН (24.10-22.11). Ситуація на роботі складається на вашу користь. Багато справ вирішаться без особливих зусиль, скористайтеся цим.
СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо ви не будете занадто задирати ніс і хвалитися своїми досягненнями, вам гарантований успіх. Не забувайте про рідних та коханих.
КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Саме зараз ви зможете вирішити найбільш спірні питання в професійній сфері. Не нарікайте на життя і менше критикуйте людей.
ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Тиждень може виявитися продуктивним за умови, якщо ви не будете занадто самовпевнені та хвалькуваті.
РИБИ (21.02-20.03). Вам можуть запропонувати перспективну справу, але не поспішайте прийняти цю пропозицію, варто все добре обміркувати.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Гороскоп на тиждень 23 – 29 липня
2018 рік Жовтого Земляного Собаки – все має бути "по совісті"
Сонник на кожен день тижня
Гороскоп на 2018 рік для типових знаків зодіаку
Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram

гороскоп на тиждень, астрологічний прогноз, знаки зодіаку, життя
Щоденний гороскоп на четвер, 13 березня, для усіх Знаків Зодіаку

Місяць у Діві підкреслює порядок і логіку, а Сатурн сьогодні дивиться на наші руки з холодною відстороненістю. Ви можете відчувати, що реальність вимагає від вас конкретики, планів і рішень, які більше не підлягають відкладанню.
переглядів: 300
Після загибелі левиці екоінспекція перевірила Рівненський зоопарк

Державна екологічна інспекція Поліського округу провела позапланову перевірку Рівненського зоологічного парку загальнодержавного значення та виявила низку порушень природоохоронного законодавства.
переглядів: 250
До складу рівненського "Вереса" долучився бразильський форвард Венделл

Рівненський "Верес" уклав угоду про оренду 21-річного бразильського нападника Габріеля Венделла з житомирського "Полісся". Футболіст виступатиме за "червоно-чорних" до кінця поточного сезону.
переглядів: 254
На Вінниччині пес зігрів зниклу дитину

На Вінниччині, після напружених пошуків, знайшли трирічного Остапа Майданюка, який зник напередодні ввечері. Хлопчик провів ніч на відкритому повітрі, але поруч із ним був вірний пес Барбос, який зігрівав його всю ніч.
переглядів: 343
У Рівному відбудеться святковий концерт "Весна на Соборній вулиці" до ювілею МБК

У Міському будинку культури Рівного готуються до однієї з найяскравіших музичних подій весни – концерту "Весна на Соборній вулиці". Концерт відбудеться 16 березня о 15:00 у виставковій залі МБК та стане частиною масштабного проєкту "МБК – 70", присвяченого ювілею закладу.
переглядів: 198