Як дізнатися в інтернеті, чи призначена субсидія
Обрала назву області, населеного пункту, вулиці, свого будинку та квартири, позначила, що шукає не робот.

Довелося трохи почекати - перша спроба вийшла трохи невдалою, бо сплив час пошуку.
Зрештою на сторінці з'явилася відповідь про розмір призначеної субсидії за повний місяць опалювального або неопалювального періоду - табличка з пунктами про стан субсидії, № заяви, розмір субсидії за місяць і річний, де знаходиться особова справа отримувача ЖС, населений пункт, за період.
Жодних персональних даних у табличці не вказано - ні прізвищ, ні кількості зареєстрованих членів сім'ї, ні їхніх доходів.
Із цієї таблички кореспондент “ОГО” дізналася, що для її родини у м.Рівному в неопалювальному періоді “субсидія діюча”. Тобто не треба заново подавати документи, бо всі члени сім'ї зареєстровані й проживають у квартирі, офіційно працюють, отримують пенсію, нічого не змінилось у складі сім’ї та розмірі доходів). Клікнула на "око" в останній графі - й з'явилася ще одна табличка з конкретними сумами субсидій, які отримувала раніше.
Однак розмір на цьогорічний літній період - 0,00 грн. Як і в багатьох рівнян. Особова справа знаходиться в управлінні соцзахисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради (УПСЗН ВК РІВНЕНСЬКОЇ МР).
А от на майбутній опалювальний сезон (з жовтня 2018 по квітень 2019) у пункті про стан субсидій стоїть прочерк. Швидше за все, треба заповнювати нову заяву та декларацію і подавати документи заново...
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб отримати субсидію, вигідніше працювати офіційно

розмір субсидії, Єдиний державний реєстр отримувачів субсидії, споживач
Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 180
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 192
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 197
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 208
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 144