Подати
оголошення

25.08.2018, 14:29

Як дізнатися в інтернеті, чи призначена субсидія

В Україні вже працює відкритий реєстр отримувачів державної допомоги на оплату житлово-кломунальних послуг.
Сайт, на якому можна перевірити, скільки гривень субсидії отримує будь-яка сім’я, уже працює. Кореспондент ОГО спробувала зайти за адресою subsidii.ioc.gov.ua на сторінку “Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики”.

Обрала назву області, населеного пункту, вулиці, свого будинку та квартири, позначила, що шукає не робот.Довелося трохи почекати - перша спроба вийшла трохи невдалою, бо сплив час пошуку.

Зрештою на сторінці з'явилася відповідь про розмір призначеної субсидії за повний місяць опалювального або неопалювального періоду - табличка з пунктами про стан субсидії, № заяви, розмір субсидії за місяць і річний, де знаходиться особова справа отримувача ЖС, населений пункт, за період.

Жодних персональних даних у табличці не вказано - ні прізвищ, ні кількості зареєстрованих членів сім'ї, ні їхніх доходів.

Із цієї таблички кореспондент “ОГО” дізналася, що для її родини у м.Рівному в неопалювальному періоді “субсидія діюча”. Тобто не треба заново подавати документи, бо всі члени сім'ї зареєстровані й проживають у квартирі, офіційно працюють, отримують пенсію, нічого не змінилось у складі сім’ї та розмірі доходів). Клікнула на "око" в останній графі - й з'явилася ще одна табличка з конкретними сумами субсидій, які отримувала раніше.

Однак розмір на цьогорічний літній період - 0,00 грн. Як і в багатьох рівнян. Особова справа знаходиться в управлінні соцзахисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради (УПСЗН ВК РІВНЕНСЬКОЇ МР).

А от на майбутній опалювальний сезон (з жовтня 2018 по квітень 2019) у пункті про стан субсидій стоїть прочерк. Швидше за все, треба заповнювати нову заяву та декларацію і подавати документи заново...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб отримати субсидію, вигідніше працювати офіційно