Україна та Литва підпишуть угоду
Прийнявши розпорядження, українська сторона виконала внутрішньодержавну процедуру, пов’язану з прийняттям рішення щодо укладення Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про працевлаштування та співробітництво у сфері трудової міграції та надання відповідних повноважень Міністру соціальної політики України Андрію Реві.
Україна та Литовська Республіка з метою розвитку дружніх відносин та у зв’язку з необхідністю забезпечення на законодавчому рівні захисту соціально-трудових прав українських громадян, які здійснюють оплачувану діяльність на території Литовської Республіки, та громадян Литовської Республіки, які здійснюють оплачувану діяльність на території України, домовилися про укладення Угоди, що регулює трудову міграцію між двома державами та сприятиме зміцненню співпраці в сфері захисту прав та інтересів працівників України та працівників Литовської Республіки, боротьби з нелегальною працею.

Кривава трагедія у Сирії: за дві доби загинули понад 1000 людей

Вибухнув один із один із найбільш смертоносних епізодів 14-річного конфлікту
переглядів: 156
Увечері 10 березня рашисти запустили по Україні шахеди

Увечері 10 березня російські окупаційні війська атакували територію України ударними безпілотниками. Про це повідомили у Повітряних силах.
переглядів: 208
Найкращі вірші та цитати Великого Кобзаря Тараса Шевченка

Щорічно 9 березня Україна святкує день народження найбільш знакового поета – Тараса Шевченка. Його вважають одним з найпотужніших голосів України у світовій літературі і справжнім пророком. У 2023 році минає 209-та річниця від дня народження видатного генія Тараса Шевченка.
переглядів: 4643
Трагедія на Одещині: підліток загинув під час фотосесії з рушницею

На Одещині розслідують обставини загибелі 16-річного хлопця, який отримав смертельне вогнепальне поранення під час фотографування з рушницею. Трагічний інцидент стався ввечері 7 березня в Подільському районі.
переглядів: 546
У Грузії відбулися марші та мітинги з нагоди 100 днів антиурядових протестів

У п’ятницю, 7 березня, у кількох містах Грузії відбулися масові акції, присвячені 100-му дню з початку антиурядових протестів. Учасники вимагали проведення дострокових парламентських виборів і звільнення близько 50 осіб, яких затримали в межах кримінальних проваджень.
переглядів: 523