29.12.2018, 12:00

Рятувальники: «Безпечний Новий рік»

Щоб свята пройшли весело, цікаво, а головне безпечно - рівненські рятувальники організували грандіозну акцію для людей під гаслом «Безпечний Новий рік».
Новий 2019 рік вже на порозі. Ось вже і на головній ялинці міста запалали святкові вогні, які щодня нагадують містянам про те, що вже незабаром настане найочікуваніше свято дорослих та дітей. Головна новорічна ялинка, яка встановлена на майдані Незалежності Рівного, казкові персонажі, море вогнів — гарний привід для сімейної прогулянки. В колі родичів та друзів, жителі міста і гості нашого краю, приходять сюди аби вдихнути атмосферу свята та маленького дива. Однак святкові дні є вихідними не для всіх. Для рятувальників ДСНС період свят — це час підвищеного ризику та пожежної небезпеки.Тому аби свята пройшли вдало та дивовижні вогняні прикраси не принесли в дім лиха, співробітники Служби порятунку, 28 грудня провели біля центральної ялинки Рівненщини акцію із девізом “Безпечний Новий рік”.

Декілька годин поспіль рятувальники спілкувалися із містянами, розповідаючи їм про основні чинники небезпеки під час Новорічних та Різдвяних свят. Усім охочим роздавали агітаційні листівки з правилами пожежної безпеки при користуванні піротехнічними виробами та святковою ілюмінацією. Також рівнянам розповідали про прийоми гасіння пожеж за допомогою порошкового та вуглекислотного вогнегасників. Всі бажаючі мали змогу приміряти бойовий одяг пожежного, ознайомитися з рятувальним обладнанням, сфотографуватися на згадку. Це викликало неабиякий інтерес та цікавість як у дорослих так і у дітей. Перехожі самі підходили до рятувальників та із цікавістю та навіть подивом слухали бійців Служби порятунку Рівненщини. У ці святкові дні така незвичайна зустріч із рятувальниками додала містянам святкового та позитивного настрою, подарувала нові знання та навички.

Як зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук: “Напередодні Новорічних свят ми прагнемо зробити все можливе аби в жоден дім, в жодну родину не прийшло вогняне лихо. Ми виходимо на вулиці міста для того, щоб нагадати людям основні правила протипожежної безпеки та закликаємо до сумлінного, відповідального, а головне безпечного святкування!”
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ