Як правильно прижитися на першій роботі
1. Навіть не думайте, що вам хтось щось винен. Запам’ятайте, що робота - це місце, де ви заробляєте гроші й від вас керівництво очікує конкретних результатів.
2. У вас не так багато часу. Постарайтеся постійно рухатися, розвиватися, аби вдало просуватися по кар’єрній драбині. Аби довго не засиджуватися на одній посаді.
3. Відсутність досвіду - не привід нидіти на безперспективній роботі - не забувайте, що у вас, як було сказано, обмежений час, тож рухайтесь уперед
4. Не забувайте про право вибору - Не чіпляйтеся за те місце, де не складаються стосунки з колегами або з начальством.
5. Не соромтеся вчитися у колег. Розпитуйте, просіть пораду, намагайтеся перейняти необхідний досвід.
6. Вчіться на чужих помилках. Якщо щось не вийшло у колеги, навряд чи це вдасться у вас. Пам’ятайте, що досвід не обов'язково набувається за допомогою гуль.
7. Не купуйтеся на порожні обіцянки. Вираховуйте недобросовісних роботодавців, які хочуть нажитися на вчорашніх студентах, легко: вони не поспішають зараховувати до штату, вельми туманно описують службові обов'язки і не називають чітко рівень зарплати та тривалість випробувального терміну.
8. Не бійтеся «кузень кадрів» – компаній, що воліють брати на роботу «зелених» студентів і вирощувати кадри «під себе». Хоча там багато роботи і не така велика зарплатня, але це справжнє джерело розвитку.
9. Робота - не вічна. Не вбивайте собі в голову, що професія вибирається один раз і на все життя, тому потрібно тягнути свою лямку на нецікавій роботі щодня з 9 до 18. Зовсім ні, нове життя можна почати і в 30, і в 40 років. Перевчитися не соромно і ніколи не пізно – було б бажання. А раніше набутий досвід зайвим у будь-якому разі не буде.
10. Втрата роботи – не кінець життя. Якщо перед вами закрилися старі двері, то неодмінно відкриються нові.
Про це повідомляє HeadHunter, rovno.hh.ua.
Нагадаємо, що також вам у нагоді стануть поради, як вести себе на співбесідах та як відрізнити постійну вакансію від "піраміди".

Деякі мешканці Рівненщини можуть отримати 908 гривень на книжки в межах програми «єКнига»

У межах урядової ініціативи «єКнига» громадяни, яким виповнилося 18 років у 2024 році, а також ті, хто досягатиме повноліття цьогоріч чи в наступні роки, можуть отримати одноразову виплату в розмірі 908 гривень для придбання книжкової продукції.
переглядів: 126
Як позбутися ведмедки на городі: ефективні методи боротьби навесні

Дуже важливо почати боротьбу з ведмедкою вчасно (в кінці квітня – травні) до початку появи молодих особин шкідника.
переглядів: 637
Як приготувати мед із кульбаб: найсмачніший рецепт

Кульбабовий мед — це справжній скарб весни. Він має приємний золотистий колір, ніжний аромат та корисні властивості.
переглядів: 1111
Як рівненський бізнес використовує повітряно-бульбашкову плівку: тренди, поради та інновації
У сучасному світі підприємці шукають прості, але ефективні рішення для збереження продукції, оптимізації логістики та зниження витрат. Один із таких способів – використання повітряно бульбашкової плівки. У Рівному цей матеріал активно застосовують як великі компанії, так і дрібні виробники.
переглядів: 196
У Рівному 12 травня проведуть безкоштовні огляди шкіри для профілактики меланоми

Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер запрошує мешканців та гостей міста на безкоштовні огляди шкіри, які відбудуться у неділю, 12 травня. Акція приурочена до Дня діагностики меланоми та проводиться в рамках європейської програми EUROMELANOMA.
переглядів: 415