14.02.2019, 12:01

Університет на Рівненщині співпрацюватиме з університетом Великої Британії

зображення з oa.edu.ua.

Начальник відділу міжнародних зв’язків НаУОА, доцент Едуард Балашов взяв участь у Міжнародному семінарі із запровадження спільних програм вищої освіти в Україні, який відбувся у Київському національному університеті технологій та дизайну.
Організаторами заходу були Міністерство освіти і науки України, Інститут вищої освіти НАПН України, Британська Рада в Україні, Національний Еразмус+ офіс в Україні, Advance HE (Велика Британія), Консалтингова компанія «Cormack Consultancy Group» (Велика Британія), Посольство Литовської Республіки в Україні. Метою семінару було сприяти налагодженню партнерства між університетами України, Великої Британії та Литви через запровадження спільних програм та спільних процесів з розвитку університетського потенціалу. Цільова аудиторія заходу – ректори, проректори з міжнародної та освітньої діяльності, керівники відділів міжнародного співробітництва.

У семінарі взяли участь 7 британських, 3 литовських та більше 10 українських вишів. Вітаючи учасників семінару заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич відзначив, що ініціатива Британської Ради щодо впровадження спільних програм сприятиме зміцненню бази для подальшого розвитку української освіти. Учасників семінару також привітали Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, директор Британських Рад в Україні Саймон Вільямс, ректор КНУТД Іван Грищенко.

Виконавчий директор консалтингової компанії «Cormack Consultancy Group» пан Чарльз Кормак відзначив, що у результаті тривалої і плідної співпраці розроблена і узгоджені перша спільна магістерська програма між Острозькою академією та Нортамбрійським університетом з Ньюкаслу. Підписати меморандум порозуміння були запрошені начальник відділу міжнародних зв’язків НаУОА Едуард Балашов та директор з міжнародного розвитку Нортамбрійського університету Роб Карті. Угода розрахована на три роки з можливістю автоматичної пролонгації на наступний термін.

Відтак із початку наступного навчального року студенти факультету романо-германських мов НаУОА матимуть можливість вступити на цю програму та отримати престижний диплом британського університету після її завершення.

За повідомленням з Інормаційно-рекламного відділу Острозької академії, oa.edu.ua.

Нагадаємо, Острозька академія мала найбільший конкурс серед університетів на Рівненщині.

А нещодавно представники Острозької академії взяли участь у міжнародному форумі «Європа-Україна», який був присвячений обговоренню важливих питань співпраці України та Європейського Союзу в сфері економіки, політики, безпеки, культури.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ