З 1 квітня підвищать доплати військовим на передовій
"За рішенням президента України Петра Порошенка щойно підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України, які знаходяться у районі ООС. Виплати будуть відбуватися з першого квітня 2019 року", - зазначив Полторак.
Зарплату військовослужбовців ЗСУ збільшили на третину
За його словами, військовослужбовці, які несуть службу на першій лінії зіткнення, будуть отримувати доплату додатково 2000 гривень, і загальна сума буде складати 12000; на другій лінії зіткнення до доплати додається 1 000 гривень, загальна сума складе 5 500 гривень.
Коли військові пенсіонери нарешті почнуть отримувати підвищені виплати (+ІНФОГРАФІКА)
"Окрім цього, буде підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям ВМС ЗС України, які виконують бойові завдання та знаходяться у акваторії Азовського моря: вони отримуватимуть доплату 5500 гривень, а під час виходу на бойові чергування - 12 тисяч гривень", - повідомив міністр оборони.
Нагадаємо, 31 березня в Україні відбудуться вибори президента. Петро Порошенко балотуватиметься на другий термін.

ООС, доплата військовим, Степан Полторак, міністр оборони, підвищення зрплати, зарплата військових, життя
Провідна неділя: розклад руху міських автобусів і тролейбусів у Рівному

Для зручності мешканців до кладовища «Нове» буде організовано спеціальні рейси міських автобусів та тролейбусів. Загалом у цей день працюватиме 107 автобусів і 3 тролейбуси.
переглядів: 64
Рівненщина – чемпіон України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору

Рівненщина – чемпіон України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору: 9 золотих медалей у командному заліку.
переглядів: 87
У протипухлинному центрі Рівного видалили одну з найбільших пухлин щитоподібної залози

У протипухлинному центрі Рівного видалили одну з найбільших пухлин щитоподібної залози – розміром 11х6 см.
переглядів: 114
Заморозки триватимуть: синоптики оголосили помаранчевий рівень небезпеки

Укргідрометеоцентр попереджає про стихійні та небезпечні метеорологічні явища по Україні.
переглядів: 222
У Рівному відомий фотохудожник навчає дітей

Навіть у тривожні та жорстокі часи війни дитинство залишається світлим часом, періодом навчання і саморозвитку.
переглядів: 642