12.03.2019, 15:12

В Києві повторно покажуть "Номери" Олега Сенцова

фото з ukrinform.ua

Виставу можна буде побачити ще раз у березні
За словами продюсерки вистави Анни Паленчук, новий показ відбудеться на “Сцені 6” у Довженко-Центрі, 31 березня, о 19:00. Частина зібраних коштів отримає родина Олега Сенцова”.

“Номери” – історія про суспільство, що живе в світі, де кожен сам по собі. Дія відбувається в старому цирку, який забув про своє призначення й існує за інерцією. У виставі задіяно 12 акторів й кожен має свій власний номер.

Вперше вистава “Номери” пройшла 7 грудня 2018 року, також у Довженко-Центрі. Режисер вистави - Тамара Трунова, яка працює в Академічному театрі драми і комедії на Лівому березі Дніпра. Постановку здійснила кінокомпанія 435 FILMS за підтримки Українського культурного фонду.

Про це повідомляє Укрінформ, ukrinform.ua.

Кримчанин, український режисер Олег Сенцов отримав 20 років ув’язнення в колонії строгого режиму на Ямалі. Російський суд визнав його винним у спробі здійснити теракт. Як стверджує слідство, Олег Сенцов планував взірвати вибухівку поблизу меморіалу «Вічний вогонь» і пам’ятника Леніну в Сімферополі у 2014 році.

Сенцов голодував понад 140 днів з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів. В суботу, 6 жовтня, припинив голодування через те, що до нього планували застосувати примусове годування.

Навіть перебуваючи у російській колонії, продовжує роботу над сценарієм про життя ув'язнених.

У 2018 році Олег Сенцов отримав відому премію Сахарова "За свободу думки".

Підводячи підсумки 2018 року, деякі кінокритики назвали Олега Сенцова впливовим кінодіячем.

Нещодавно прийшов лист від Олега Сенцова, де йдеться, що він почувається краще.

Також у Києві друком вийшла друком книга Олександра Мімрука «Олег Сенцов» англійською мовою.

Нещодвано стало відомо, що, навіть перебуваючи за ґратами, Олег Сенцов дописав новий роман і не планує полишати творчу діяльність.

Kауреат Оскара Альфонсо Куарон долучився до заклику звільнити українського режисера Олега Сенцова.

Росіянин Володимир Єгоров на даху свого помешкання в Тверській області вивісив жовто-блакитний стяг на підтримку Олега Сенцова та інших ув’язнених в Росії українців.