02.04.2019, 10:00

Небезпечна вулиця Межова: Чому мер Рівного хоче розвісити там списки з іменами депутатів?

Володимир Хомко, фото з facebook.com/khomko.volodymyr

ОГО продовжує відслідковувати проблемну ситуацію, у якій опинилися наші читачі.
Через вулицю Межову постійно їздять легкові автомобілі та вантажівки. Біда в тому, що Межова надто вузька, а тому там доводиться розминатися й людям, й автомобілям. На вулиці Межовій практично немає тротуару, що ще більше ускладнює життя рівнян.


Google maps
Google maps


Не один рік рівняни, які живуть на вулиці Межовій, зверталися до міської влади з проханням вирішити це проблемне питання. І ось наприкінці 2018 року відбувся значний поступ - Управління земельних відносин Рівненського міськвиконкому, на розгляд сесії Рівненської міськради підготували проект рішень міськради щодо припинення права власності на земельні ділянки на вулиці Дворецькій, 93-А ТзОВ «Трайдінвестгруп» та ТзОВ «АРГО-Р».

Тоді на сесії підприємці офіційно відмовилися від земельних ділянок.

Наступним кроком був обмін земельних ділянок, для того, щоб можна було запровадити нову схему руху.

Проте, за це питання міські депутати на сесії Рівненської міської ради не проголосували.

Своє бачення ситуації розповів мер міста:

“Як і обіцяв перед цим, я розвішу на цій вулиці прізвища депутатів, які проголосували проти обміну земельних ділянок. І нехай вони звертаються до них з претензіями. Як відомо, Межова дуже вузька вулиця, люди просили, щоб зробити іншу схему руху. Враховуючи, що вулиця Хмільна обмежена з усіх боків й єдине вирішення цього питання — проїхати через чужу територію, там, де супермаркети (це виїзд з вулиці Хмільної на Дворецьку). Ми домовилися з власниками супермаркетів, що вони готові віддати цю територію нам на умовах обміну. Я підготував проект рішення міської ради щодо цього. Депутати не проголосували за нього. Але іншого вирішення цієї проблеми немає і бути не може в природі, тому що або ми міняємо земельні ділянки, або так і залишається в’їзд по вулиці Межовій. Інших варіантів немає — з одного боку ця вулиця обмежена залізничними коліями, з іншого — мостом і горою, тому є виїзд лише по Межовій й може бути через згадану територію супермаркетів, третього варіанту бути не може.

Варто зазначити, що на сесії прозвучала пропозиція, що краще викупити ці ділянки, які необхідні для облаштування нової схеми руху. Я розмовляв із власником, він назвав ціну, яка в десятеро більшу, ніж вартість цих двох ділянок, на які ми збиралися обмінювати”, - зазначає міський голова Рівного Володимир ХОМКО.
Щасливе Рівне