В Москві відбулися пікети на підтримку Олега Сенцова
Нагадаємо, що перед цим, в березні, в Москві вивісили триметровий банер на підтримку Олега Сенцова.
Кримчанин, український режисер Олег Сенцов отримав 20 років ув’язнення в колонії строгого режиму на Ямалі. Російський суд визнав його винним у спробі здійснити теракт. Як стверджує слідство, Олег Сенцов планував взірвати вибухівку поблизу меморіалу «Вічний вогонь» і пам’ятника Леніну в Сімферополі у 2014 році.
Сенцов голодував понад 140 днів з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів. В суботу, 6 жовтня, припинив голодування через те, що до нього планували застосувати примусове годування.
Навіть перебуваючи у російській колонії, продовжує роботу над сценарієм про життя ув'язнених.
У 2018 році Олег Сенцов отримав відому премію Сахарова "За свободу думки".
Підводячи підсумки 2018 року, деякі кінокритики назвали Олега Сенцова впливовим кінодіячем.
Нещодавно прийшов лист від Олега Сенцова, де йдеться, що він почувається краще.
Також у Києві друком вийшла друком книга Олександра Мімрука «Олег Сенцов» англійською мовою.
Нещодвано стало відомо, що, навіть перебуваючи за ґратами, Олег Сенцов дописав новий роман і не планує полишати творчу діяльність.
Kауреат Оскара Альфонсо Куарон долучився до заклику звільнити українського режисера Олега Сенцова.
Росіянин Володимир Єгоров на даху свого помешкання в Тверській області вивісив жовто-блакитний стяг на підтримку Олега Сенцова та інших ув’язнених в Росії українців.

підтримка Олега Сенцова, Москва, одиночні пікети, пікети, Олег Сенцов, Росія, Новини України та світу
Українки отримали престижні премії Woman 2024

Вчора, 1 травня, 1 травня відбулася церемонія нагородження переможниць щорічної Міжнародної жіночої премії «Woman 2024». Представниці системи МВС здобули премії у номінації «Оборона, мілітарі та безпека».
переглядів: 150
Затори на кордоні: у пункті пропуску «Корчова – Краківець» стартують дорожні роботи

Тимчасові обмеження в пункті пропуску «Корчова - Краківець» можливі вже з наступного тижня.
переглядів: 285
Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який зрівнює соціальні виплати родинам загиблих добровольців із компенсаціями, що отримують сім’ї загиблих військовослужбовців.
переглядів: 393
Активіст та волонтер Сергій Стерненко став жертвою нападу

Відомий український волонтер та громадський активіст Сергій Стерненко сьогодні, 1 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі про скоєний на нього напад.
переглядів: 505
Україна та США підписали угоду про надра

Україна та Сполучені Штати Америки уклали угоду про співпрацю в галузі природних ресурсів. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерка економіки Юлія Свириденко оприлюднили деталі угоди, яка передбачає створення спільного фонду для інвестування в розробку українських корисних копалин.
переглядів: 409