Коли стартує вступна кампанія - 2019?
Як повідомляється, вступна кампанія триватиме весь липень. 1 липня - старт реєстрації електронних кабінетів, 10 липня — старт прийому заяв та документів. З 1 по 10 липня — проведення творчих конкурсів.
16 липня о 18 годині закінчиться подання заяв для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів чи творчих конкурсів. 22 липня о 18 годині — закінчується прийом заяв тих, хто вступає лише на основі сертифікатів ЗНО.
Зазначається, що рейтингові списки вступників оприлюднять 26 липня, а до 31 липня абітурієнти мають принести оригінали документів в обрані виші.
Гриневич додала, що цього року для вступу у ВНЗ приймаються також сертифікати ЗНО 2017, 2018 років, окрім сертифікату ЗНО з іноземної мови за 2017 рік.
Кількість заяв, які можуть подати абітурієнти, не змінилася — 7 заяв на 4 спеціальності. Творчі конкурси цього року розведені в часі, і абітурієнти зможуть спробувати свої сили при вступі у кілька навчальних закладів.
За словами міністра, терміни вступу на магістратуру, на спеціальності, де немає ЗНО, залежать від умов, які встановлюють університети. МОН лише визначає старт прийому документів не пізніше 10 липня, вступ до магістратури має завершитися не раніше 23 липня.
Гриневич нагадала, що вступ до магістратури відбувається за єдиним вступним іспитом з іноземної мови і єдиним фаховим вступним випробуванням з права та загальних правничих компетентностей.

Кількість постраждалих від рашистського удару по Сумах наблизилася до сотні (+ВІДЕО)

Сьогодні, 13 квітня, рашистські війська завдали невиправданого і підступного масованого удару по місту Суми, внаслідок чого постраждала велика кількість цивільного населення.
переглядів: 180
Кількість загиблих через ворожий удар по Сумах зросла

Президент Зеленський повідомив сумні новини щодо тих, хто розпрощався з життям через рашистський удар по місту Суми.
переглядів: 173
"Тільки сволота так може діяти", - Володимир Зеленський про рашистський удар по Сумах

Рашисти цинічно вдарили по мирних жителях міста сум у світлий день Вербної неділі, 13 квітня.
переглядів: 188
21 людина загинула через рашистський удар по Сумах

У Вербну неділю, 13 квітня, Росія завдала ракетного удару по центру Сум. Внаслідок атаки загинула 21 людина, ще щонайменше 20 отримали поранення. Про це повідомив виконувач обов’язків міського голови Артем Кобзар.
переглядів: 239
Нічого святого: Рашисти на Вербну неділю ударили ракетою по Сумах. Є загиблі

У неділю вранці, 13 квітня, місто Суми зазнало ракетного удару з боку російських військ. Унаслідок атаки загинули мирні жителі, про що повідомив виконувач обов’язків міського голови Артем Кобзар.
переглядів: 248