13.05.2019, 16:02

На Рівненщині відбулись масштабні авіаційні навчання

фото з rv.gov.ua

На Рівненському військовому полігоні упродовж тижня тривала масштабна бойова підготовка бригад армійської авіації Сухопутних військ та Військово-Морських Сил ЗСУ.
В заході взяли участь всі категорії льотного та льотно-підйомного складу, авіанавідники, офіцери бойового управління.

фото з rv.gov.ua
фото з rv.gov.ua


Екіпажі вертольотів різних типів, зокрема МІ-24 та МІ-8 у складі пар, ланок та ескадрилій виконували навчально-бойові завдання в складних метеорологічних умовах.

фото з rv.gov.ua
фото з rv.gov.ua


Окрім польотів різної складності, пілоти виконували завдання з висадки десанту, елементи евакуації, польоти на бойове застосування ракетного та артилерійсько-гарматного озброєння з гранично малої висоти вдень та вночі.

фото з rv.gov.ua
фото з rv.gov.ua


«Рівненський полігон має добре розвинену інфраструктуру, саме тому за короткий проміжок часу тут можна виконати більше бойових завдань, використовуючи менше палива та значно зекономити льотний ресурс вертольотів. Ми вперше за часи незалежності України проводимо навчання у складі 16 вертольотів, які виконуватимуть завдання у складі ескадрильї вночі. Це є ще одним доказом того, що армійська авіація спроможна виконувати бойові завдання у складних умовах», - зазначив начальник армійської авіації Командування Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Ігор Яременко.

Окремим завданням було відпрацювання навичок пілотування вертолітної техніки, обладнаної приладами нічного бачення, що дозволяє літати та вести вогонь в темну пору доби на рекордно малій висоті.

В рамках завершення підготовки підрозділів армійської авіації буде визначено кращий екіпаж, пару, вертолітну ланку Мі-24, Мі-8.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, на Рівненщині понад сто юнаків відправилися на військову службу. Весняний призов 2019 розпочався першого квітня.