Подати
оголошення

08.07.2019, 14:00

Небезпечна вулиця Межова: що відповіла міська влада на протести рівнян?

Кілька днів тому мешканці міста Рівного вийшли на протести.
Мешканці вулиці Межової перекрили рух на своїй вулиці. Вимоги були незмінні — облаштувати односторонній рух і тротуар. Через деякий час протестувальники розійшлися, звільнивши проїзну частину.


Як уже згадувалося, не один рік рівняни, які живуть на вулиці Межовій, зверталися до міської влади з проханням вирішити це проблемне питання. І ось наприкінці 2018 року відбувся значний поступ - Управління земельних відносин Рівненського міськвиконкому, на розгляд сесії Рівненської міськради підготували проект рішень міськради щодо припинення права власності на земельні ділянки на вулиці Дворецькій, 93-А ТзОВ «Трайдінвестгруп» та ТзОВ «АРГО-Р».

Тоді на сесії підприємці офіційно відмовилися від земельних ділянок.

Наступним кроком був обмін земельних ділянок, для того, щоб можна було запровадити нову схему руху.

Проте, за це питання міські депутати на сесії Рівненської міської ради не проголосували.

Ось як цю ситуацію прокоментував мер Рівного:

“Інших варіантів немає, на вулицю Межову можна заїхати лише через ті ділянки, які ми намагалися обміняти. Я думаю, якщо мешканці будуть протестувати, то депутати все ж таки проголосують за таке рішення про обмін. Депутати перед цим відмовилися, бо власник запросив 300 тисяч доларів, а це майже 6 мільйонів гривень і вони вважали, що це дуже дорого. А викупити — це значить потрібно дотримуватися довготривалої бюрократичної процедури. Я доручив моєму заступнику Олексію Хмилецькому, щоб він провів зустріч з мешканцями й розповів, хто з депутатів голосував, а хто — ні.

Думаю, в майбутньому вдасться вирішити це питання і буде нова схема руху на вулиці. Варто усвідомити, іншого рішення, аби зробити нову схему проїзду, немає. Я вважаю, що найоптимальнішим буде такий варіант — я зустрічався із власником згаданих ділянок поблизу Межової, він погодився подарувати нам ці ділянки, а ми йому як мешканцю виділяємо дві ділянки в іншій частині міста. Якщо за це проголосують, то це найкращий, найпростіший і найдешевший варіант. Як тільки це станеться, то ми будемо розробляти проект і запровадимо нову схему руху”, - говорить міський голова Рівного Володимир ХОМКО.

Також з`явився відеокоментар заступника міського голови Олексія ХМИЛЕЦЬКОГО щодо ситуації на вулиці Межовій:Поки що ситкуація особливо не змінилася і мешканці вулиці Межової продовжують нарікати на докучливий і небезпечний рух автомобілів.