21.07.2019, 10:00

Рівняни продовжують наштовхуватися на небезпечний борщівник Сосновського

фото з rivnepost.rv.ua

Присутність небезпечної рослини вони засвідчують фотографіями.
Ось такий борщівник Сосновського виріс на вулиці Волинської Дивізії. Фото зробила рівнянка Надія, розмістивши у коментарях на сторінці ОГО у мережі Фейсбук.Перед цим, наприклад, зробили фото на Відінській, 26.

Нагадаємо, редакція Видавничого дому ОГО розпочало фотополювання на борщівник Сосновсього.

Цей проект неможливий без вашої участі, шановні читачі. Просимо вас надіслати фото борщівника Сосновського, який ви помітили. Просимо в листі зазначити ім’я та прізвище автора фото (якщо ви бажаєте, аби ваше авторство знімка було зазначене), а також вулицю та назву міста, селища або села, де зроблене фото, якщо це не місто Рівне.

Фото можна надсилати як з міста Рівного, так і з інших місць Рівненської області. Варто також зазначити дату, коли був зроблений знімок.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Борщівник Сосновського - шкідлива для здоров’я рослина, яка викликає глибокі опіки та алергію на шкірі. Просимо не торкатися рослини і поводитися вкрай обережно.

Фото слід надсилати на адресу info@ogo.ua. В темі слід зазначити "Борщівник Сосновського". Надсилаючи фото, ви погоджуєтеся на їх публікацію на сторінках ресурсів ВД "ОГО". Гонорари за фото не виплачуються.

На основі фото буде сформована мапа розповсюдження борщівника Сосновського у місті Рівному та області.

Дякуємо за вашу активну участь.


До речі, як повідомляє управління економіки міста Рівного, розпорядженням міського голови від 05.07.2019 № 680-р «Про вжиття заходів з небезпечними рослинами (борщівником Сосновського та амброзією полинолистою) визначили ряд заходів, які стосуються боротьби з бур’яном.
Щасливе Рівне