28.07.2019, 13:22

Малі міста — великі враження: На Рівненщині створять унікальний заклад

Фото з Інтернету

У понеділок, 29 липня, об 11:00 у Музеї книги та друкарства м. Острог відбудеться презентація проекту “Інтерактивний музей стародруків”, що здобув перемогу у конкурсі “Малі міста — великі враження” від Міністерства культури України.
КЗ “Державний історико-культурний заповідник м. Острога” Рівненської обласної ради - один із переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів «Малі міста — великі враження». Варто відзначити, що на розгляд конкурсної комісії була подана 181 проектна заявка. Проект острожан «Інтерактивний музей стародруків» буде реалізований упродовж 4-х місяців 2019 року. Загальна сума залучених коштів — понад 350 тис. грн.

Під час реалізації проекту відбудеться перебудова експозиції в Музеї книги та друкарства. Оновлення передбачає сучасний дизайн, інноваційні технології, художнє оформлення та просторові рішення експозиції, ураховуючи
особливості будівлі й потреби людей з інвалідністю.

Співробітники заповідника зазначають, що проект зміцнить туристичну привабливість музею та міста, а згодом сприятиме залученню інвестицій в креативну економіку міста та забезпечить сталий розвиток.

Нагадаємо, 2018 року острожани мали досвід реалізації проекту «Культурний Барбакан», який також утілювали за результатами конкурсу “Малі міста — великі враження” від Міністерства культури України.