06.08.2019, 08:40

На Рівненщині шукають того, хто стане керівником

фото zlatopil.com.ua.

Документи ще можна встигнути подати.
На сайті Рівненської обласної ради з’явилося оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади начальника комунального закладу «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького».


Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

– комунальний заклад «Острозький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького» Рівненської обласної ради (м.Острог, проспект Незалежності, 62).

Найменування посади: начальник.

Умови оплати праці:

посадовий оклад, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно діючим законодавством, щомісячна премія, надбавка за інтенсивність праці та особливий характер (за складність, напруженість у роботі) встановлюються згідно з контрактом. Інші доплати та надбавки, передбачені чинним законодавством України, встановлюються за погодженням з керівництвом обласної ради.Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду начальника закладу освіти:

керівником ліцею може бути особа, яка є громадянином України, з числа офіцерів, має вищу військову освіту, досвід військової служби не менш як 10 років та педагогічної роботи не менш як 5 років.

Керівник призначається в установленому порядку з числа відряджених військовослужбовців Збройних Сил України на умовах контракту.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

– довідку про відсутність судимості;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Місце та строк подання документів:

Документи приймаються до 07 серпня 2019 року за адресою: 33013, м.Рівне, майдан Просвіти, 1, каб.315, особа, яка уповноважена приймати документи: Середюк Олена Миколаївна – консультант з правових питань відділу документообігу та роботи зі зверненням громадян.Конкурсний відбір складається з таких стадій:

- подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

- відбір кандидатів на посаду керівника закладу освіти;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу;

- надання конкурсною комісією Рівненській обласній раді відповідного протоколу щодо визначення переможця конкурсу протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу;

- призначення Рівненською обласною радою переможця конкурсу на посаду начальника закладу та укладання з ним строкового трудового договору (контракту).

Дата, місце проведення конкурсного відбору:

За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Якимюк Юлія Миколаївна, (0362) 695-182, komunalna@rada.rv.uа.

За повідомленням з офіційного сайту Рівненської обласної ради.

Дивіться, де ще можна знайти роботу на Рівненщині. Також в Україні запустили новий проект
Щасливе Рівне