14.08.2019, 15:55

Фільм, який зняла рівнянка, уже покажуть наступного року

На початку 2020 року вийде в прокат стрічка "Віддана", яка розпочне сезон українських фільмів.
"Вже 16 січня 2020 року романтично-фантазійний фільм, знятий за мотивами бестселеру Софія Андрухович «Фелікс Австрія» з'явиться в усіх кінотеатрах країни", - йдеться у повідомленні на офіційній сторінці фільму у мережі Фейсбук.Нагадаємо, нещодавно завершився процес зйомок фільму Віддана.

Розпочалися зйомки фільму "Віддана" у квітні цього року. Кіно зняли за твором нової української літератури - романом Софії Андрухович "Фелікс Австрія".

У стрічці "Віддана" зіграла зірка балету Катерина Кухар. Їй дісталася таємнича роль загадкової артистки пересувного театру. Епізод за її участю започатковує центральну історію фільму. На сцені театру Катерина Кухар виконувала складні трюки.

зображення з film.ua
зображення з film.ua


Герої фільму мають фантастичні костюми та взуття, які створила художниця Леся Патока.Режисер стрічки - рівнянка Христина Сиволап.

Христина Сиволап відома короткометражкою на мільйон гривень – “Давай не сьогодні”, яку зняла у 2013 році. У 2015 році робота рівнянки виграла короткометражний конкурс на італійському кінофестивалі Triest Film Festival, а у Львові на “Wiz-Art” стрічка отримала приз глядацьких симпатій.

Стрічка “Давай не сьогодні” також отримала другу премію на РМКФ МІСТО МРІЇ.

Також була режисером однієї зі знімальних груп серіалу "Тато Ден".
Щасливе Рівне