Ми у Facebook
14.08.2019, 10:31

Для Рівненщини свято "меду" - особливе

Сьогодні православні християни святкують Перший Спас, або Медовий. У храмах освячують мед нового врожаю.
Область славиться своїми традиціями бджолярства. У нас зареєстровано близько 500 господарств, що займаються цією справою.

Також в області працює гощанське підприємство «Країна меду», що займається заготівлею та переробкою меду натурального, а також його експортом до ЄС 🇪🇺, США🇺🇸 та Ізраїлю. Торік на світові ринки воно постачило продукції на суму понад 5 мільйонів. З таким результатом ТОВ «Країна меду» входить в десятку найбільших експортерів меду в Україні.

Бджільництво цікаве для Рівненщини й з точки зору туризму. Адже в області реалізується проект «Медове коло». Це екологічний туристичний 250-км маршрут визначними місцями п’яти районів Рівненщини- Рівненський, Костопільський, Березнівський, Корецький та Гощанський. Родзинкою маршруту буде бортництво як давній вид бджільництва, котрий зберігся на Рівненщині.

А вже цієї неділі, 18 серпня, на "Медові гостини" запрошує Млинівщина. На мистецькому святі, що поправу можна назвати візитівкою селища, гостей чекатимуть смачні частування цікаві виставки народних умільців та медоварів.

На правах реклами