04.09.2019, 13:16

Рівненщина отримала сироватку проти дифтерії

Фото ілюстративне

Згідно розподілу Міністерство охорони здоров'я України Рівненська область отримала 8 флаконів дифтерійного антитоксину на випадок лікування дифтерії.
За інформацією Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації, дифтерійний антитоксин знаходиться на базі КП «Рівненської обласної клінічної лікарні» РОР та не буде розподілятись між закладами охорони здоров‘я області. Видаватиметься антитоксин медичним закладам при необхідності (підозрі захворювання на дифтерію).

Щеплення від небезпечних хвороб рівнянам роблять безкоштовно

Дифтерія - небезпечна інфекція, яка загрожує смертельними наслідками та важкими ускладненнями. Єдиний надійний захист від хвороби - вакцинація. Згідно Календаря профілактичних щеплень, діти мають отримати щеплення у віці 2, 4, 6, 18 місяців, 6 і 16 років. Дорослі мають ревакцинуватись кожні 10 років, починаючи з 26 років.

Запобігти дифтерії: Дорослим радять ревакцинуватись

Для проведення імунопрофілактики проти дифтерії необхідно звернутись до лікаря з яким заключили декларацію. Після відповідного огляду та відсутності протипоказів лікуючий лікар скерує на проведення щеплень.

Щеплення, які входять до Календаря профілактичних щеплень, в закладах охорони здоров‘я міста Рівного є безкоштовними.

Повідомляє управління охорони здоров'я м. Рівне.
Щасливе Рівне