05.10.2019, 13:16

Український хакер "вполював" кілька тисяч комп'ютерів з різних країн світу

Свою діяльність чоловік провадив кілька років.
Хакер отримав несанкціонований доступ до тисяч серверів потерпілих з понад 100 країн світу. Отримані інструменти він використовував як для продажу даних, так і для отримання доступу до банківських акаунтів та платіжних систем.


фото з cyberpolice.gov.ua.
фото з cyberpolice.gov.ua.


Для залучення клієнтів, він розміщував на спеціалізованих сайтах та форумах оголошення щодо продажу доступів до віддалених серверів. Для оплати таких послуг використовувалися російські електронні платіжні системи.

фото з cyberpolice.gov.ua.
фото з cyberpolice.gov.ua.


Працівники кіберполіції провели декілька обшуків за адресами, де проживав хакер. За результатами було вилучили комп’ютерну техніку, гроші та зовнішні носії інформації. Під час попереднього огляду техніки кіберполіція виявила активні сесії та перелік зламаних серверів з обліковими даними доступу до них.

Триває досудове розслідування, кваліфіковане за ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) КК України. Зловмиснику загрожує до 6 років ув’язнення.

Про це повідомляє прес-служба Кіберполіції України, cyberpolice.gov.ua.

Нагадаємо, що український хакер заблокував рахунок бойовиків, а також написав програму, яка обкрадала власників біткоїнів.