12.10.2019, 10:00

Рівне готове до опалювального сезону, - "Рівнетеплоенерго"

У готовності подавати тепло запевнив очільник теплопостачального підприємства Олександр Корчинський.
– Населення винне нашому підприємству приблизно 115 мільйонів. Виходячи з цього, у нас були певні труднощі по отриманню номінації. Ми її отримали тільки завдяки тому, що втрутилися акціонери підприємства. І зараз в нас така номінація є. Тобто коли буде розпорядження міської влади щодо опалювального сезону у житлових будинках, ми готові і ми це зробимо. Всі управлінські компанії готові на 100 відсотків, по ОСББ питання є, – прокоментував директор "Рівнетеплоенерго" Олександр Корчинський.

– Кожен голова ОСББ розуміє, що буде нeобхідно підготуватися до прийому тепла. Ми готові до прийому тепла, акти всі будуть донесені і здані до 15 жовтня кожним об’єднанням, – зазначив голова Ради голів ОСББ Рівного Роман Алексійчук.

Про це повідомляє ЮА Рівне.

Нагадаємо, що, як зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко, початок оплювального сезону "залежить від природи" - потрібно, щоб температура на вулиці не піднімалася вижче +8 градусів протягом трьох днів.

Як повідомляло ОГО, міський голова Рівного Володимир Хомко підписав розпорядження про початок опалювального сезону. Але стосується воно лише медзакладів.