16.10.2019, 08:40

Кір на Рівненщині починає відступати (+ІНФОГРАФІКА)

фото з zaxid.net

Про це свідчать показники.
В Рівненській області за останні 3 тижні, вперше за весь 2019 рік, не зареєстрували жодного випадку захворюваності на кір. Про це повідомила завідувачка відділу інфекційних хвороб КП «Обласний центр громадського здоров'я» Людмила Країнська.

зображення з rv.gov.ua/sitenew/
зображення з rv.gov.ua/sitenew/


«В лікувально-профілактичних закладах області достатньо комбінованої вакцини для профілактики кору, паротиту епідемічного та краснухи (КПК), виробництва США. Вакцинація проводиться безкоштовно всім дітям та дорослим з груп ризику та за епідемічними показами», - розповіла Людмила Країнська.

Вона також додала, що в Україні всі вакцини закуповуються міжнародною організацією ЮНІСЕФ. Вони якісні, сертифіковані і відповідають усім стандартам виробництва імунобіологічних препаратів.

«Вакцина КПК дає стійкий пожиттєвий імунітет після введення 2-х доз. Повторювати щеплення не потрібно. Дорослі реагують на щеплення проти кору аналогічно дітям. Ніяких небезпечних наслідків не буває», - запевнила Людмила Країнська.

У 2019 році на кір перехворіли 4032 особи, з них - 2739 дітей.

46,3 % захворілих неповнолітніх були нещеплені проти кору.

З початку року в області вакциновано 45 012 особу, з них: 35 742 - діти та 9270 - дорослі.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua/sitenew

Нагадаємо, майже 8 місяців тому більше 15 тисяч українців захворіли на кір. За перший місяць 2019 року захворіло більше двох сотень осіб.
Щасливе Рівне