Скільки шкіл та дитячих садочків на Рівненщині мають тепло?
«На сьогоднішній ранок до опалення підключені 87 % соціальних об’єктів. Серед них – 578 шкіл, 314 садків, 93 лікарні. З теплом вже 890 житлових будинків. Підключення триває. Тому невдовзі тепло буде у решті закладах та будинках», - розповідає директор департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації Володимир Пшеюк.
Нагадаємо, що опалювальний період починається, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить не вище +8ºС. Рішення про початок опалювального сезону приймається органами місцевого самоврядування (сільськими, селищними, міськими радами).
Після прийняття такого рішення розпочинається поступове підключення житлових будинків до опалення відповідно до затвердженого графіку, який доведено до відома ЖЕКів, управителів будинків.
Разом з тим, у ТОВ «Рівнетеплоенерго» наголошують: якщо у квартирах не всі батареї гарячі – причини можуть бути у невідрегульованій системі подачі теплового носія до квартир будинку. Зазначені несправності зобов’язана ліквідувати організація, що обслуговує внутрішньо будинкові систем теплопостачання (ЖЕК, управитель, теплопостачальна організація (виконавець послуг)).
Відповідальні за початок та проходження опалювального сезону у кожному місті – орган місцевого самоврядування (рада).
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua/sitenew/

споживач, опалювальний сезон, Рівненщина, Рівненська область
Як зберегти свіжість хліба надовго

Свіжоспечений хліб із рум’яною скоринкою та ніжною, м’якою м’якушкою — справжня гастрономічна розкіш. Білий, житній чи зерновий — кожен має своїх поціновувачів. Та скільки разів ми стикалися з розчаруванням, коли вже наступного дня хліб ставав твердим і сухим?
переглядів: 284
П’ять простих налаштувань, які допоможуть смартфону працювати довше

Ми живемо в епоху, коли смартфон — не просто засіб зв’язку, а особистий помічник, навігатор, розважальний центр і навіть кишеньковий офіс.
переглядів: 293
Як розписати писанку: інструменти, техніка, орнамент

Розпис писанки — це не просто творчий процес. Це глибоке занурення у власне "я", спосіб осмислення світу і форма збереження культурної спадщини. Писанка — це не лише великодній символ, а живий код української нації, в якому переплітаються естетика, духовність і історична пам’ять.
переглядів: 297
Компенсація для роботодавців: як отримати підтримку за працевлаштування молоді

Роботодавці в Україні мають можливість отримати фінансову компенсацію за працевлаштування молодих фахівців. Про це повідомляє Державна служба зайнятості. Ініціатива спрямована на підтримку бізнесу та створення додаткових можливостей для молоді, яка лише починає свій професійний шлях.
переглядів: 318
Як перевірити масло вдома: кілька простих рецептів

Вершкове масло — постійний гість на кухні багатьох українських родин. Його цінують не лише за універсальність у приготуванні страв, а й за поживні властивості.
переглядів: 221