Хто на Рівненщині очолить психіатричну лікарню?
Так, двоє бажаючих подали свої заяви – Катерина Мізюк та Микола Пахнюк. Розглянувши всі документи члени комісії допустили їх до участі у конкурсі.
На другому засіданні вони заслухали конкурсні пропозиції від двох претендентів. Після чого шляхом голосування з результатом 5 голосів «за» переміг у конкурсі Микола Пахнюк.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12. 2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» його призначення на посаду головного лікаря відбудеться за результатами розгляду подання комісії на сесії обласної ради 29 листопада.
Після чого голова обласної ради має підписати з ним контракт терміном на 3 або 5 років, відповідно до того, яке рішення приймуть депутати.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради.

Як отримати рекордний урожай смородини: ефективне підживлення, яке варто внести у лютому

Смородина — одна з найпопулярніших ягідних культур, і її врожайність безпосередньо залежить від правильного догляду. Традиційні методи підживлення, такі як компост чи торф, не завжди дають очікуваний результат.
переглядів: 103
Як не обморозитися взимку: поради медиків

Морозні та вітряні погодні умови, що спостерігаються в Україні, значно підвищують ризик обмороження. Найбільш уразливими залишаються відкриті ділянки тіла — ніс, вуха, щоки, підборіддя, а також пальці рук і ніг.
переглядів: 173
10 незвичних традицій святкування Дня Валентина у різних країнах

День святого Валентина – це свято, яке відзначають у багатьох країнах світу, але традиції його святкування можуть значно відрізнятися. Десь прийнято дарувати солодощі та квіти, а в деяких культурах цей день набуває зовсім неочікуваних форм.
переглядів: 346
Поминальні дні 2025 року: коли вшанувати пам’ять померлих

Поминальні дні – це особливий час, коли родини відвідують кладовища, згадують своїх рідних і моляться за упокій їхніх душ. У 2025 році традиційні дні поминання померлих припадають на кілька важливих дат.
переглядів: 387
Як у Рівному підписати декларацію з сімейним лікарем?

Підписати декларацію з лікарями «первинки» в закладах охорони здоровʼя Рівненської міської ради може кожен, хто ще не встиг це зробити.
переглядів: 373