05.01.2020, 15:01

Активістка з Рівного просить врятувати її подругу

фото з debaty.sumy.ua

Світлана Крилова відома у Рівному волонтерка, вже багато років рятує та прилаштовує тварин. Наразі жінка звертається до рівнян з проханням врятувати близьку подругу.
Про це жінка написала у мережі Фейсбук:“Ситуація критична, без перебільшення!!! ГРОШЕЙ НЕМАЄ НІ НА ЛІКИ, НІ НА ЇЖУ!!!!! Необхідна термінова фінансова допомога для лікування та харчування онкохворої молодої жінки Глущук Лариси Володимирівни,1970 року народження.

Вже більше року вона самотужки бореться зі страшною хворобою. Її фізичний стан не дозволяє працювати, а молодий вік не дає права на пенсійне забезпечення. Родини також немає. Єдина донька у батьків, які вже давно пішли з життя. Чоловік також три роки назад помер. Дітей немає.
Лариса оформила кредит у банку ці кошти були витрачені на операцію та декілька курсів хіміотерапії. Є борг перед банком в розмірі 40 000 гривень,що потребує щомісячного платежу. Попереду ще декілька курсів хіміотерапії. Перед кожним курсом в тубдиспансері відкачується вода з плеври, так як онкологія прогресує. Їй важко дихати і ходити.
Надія тільки на Бога та добрих людей. Будемо вдячні за кожну гривню ,адже вона полегшить і продовжить життя.”- пише на своїй сторінці Світлана.

Картка Приватбанку
4149 4991 3786 7766 Глущук Лариса Володимирівна
Контактний телефон
0678564482 Наталія Анатоліївна Пристопчук
0975404935 Крилова Світлана


Про це повідомляє видання Маленькі Рівняни
Щасливе Рівне