21.02.2020, 15:27

Китаянка чхнула у поїзді “Київ — Москва”. Постраждав увесь вагон

фото з dpsu.gov.ua.

Несподіванкою закінчилася подорож китаянки, яка прямувала з Києва до Москви. Доїхати до російської столиці не вдалося. І не лише їй, а й кільком десяткам людей.
Держприкордонна служба України отримала інформацію, що в Брянську пасажирів вагона поїзда «Київ-Москва» відправили на карантин через громадянку Китаю з високою температурою.

Громадянка Китаю їхала в Росію мандрувала цим потягом та перетнула український кордон 20 лютого.

Під час прикордонного оформлення та спілкування з нею прикордонники Сумського загону повідомили її про обмеження щодо пропуску громадян Китаю суміжною стороною, однак жінка вирішила продовжити свою поїздку.

Прикордонники цікавилися станом її здоров’ям та отримали відповідь, що скарг не має. За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала. Додамо, що іноземка днями прибула в Україну з Мінська літаком і під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я занепокоєння не викликав.

Від російської сторони наразі відомо, що громадянка КНР повертатись на територію України не буде у зв'язку з тим, що вона знаходиться в одному з медзакладів.

Крім того, за наявною інформацією вагон з іншими пасажирами, які в ньому перебували, знаходиться в обсервації, проте не відомо, де саме.

У вагоні під час контролю, окрім громадянки Китаю, перебували ще 21 особа. З яких 13 громадян України, в тому числі 2 провідники, 6 громадян РФ і по одному громадянину з Узбекистану та Канади.

На цей час Державною прикордонною службою України спільно з МЗС, МОЗ та Міністерством інфраструктури проводиться вся необхідна робота, аби встановити всі деталі цієї ситуації, осіб, які знаходилися у вагоні та де вони зараз перебувають.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Як повідомляють з Укрзалізниці, основний склад поїзда прибув до кінцевого пункту призначення — міста Москва.

Укрзалізниця в координації з Центром громадського здоров’я МОЗ України, Міністерством інфраструктури та Державною прикордонною службою звернулась за офіційною інформацією до російської сторони.

Подальші дії щодо процедури повернення поїзда в Україну визначаються. Санітарні заходи будуть забезпечені як щодо бригади, так і щодо рухомого складу поїзда.

Нагадаємо, з лайнера, де знайшли коронавірус, нарешті зняли карантин. Американців, яких евакуювали з Китаю, випустили з карантину
Щасливе Рівне