Коронавірус і гроші: фінансові поради від zzCash
Формуйте збереження
Звичайно, ця порада може бути запізнілою, але скористатися нею варто просто зараз. Якщо це можливо, відкладайте гроші «на чорний день». Це дозволить почуватися комфортно, доки ви не працюєте. Чим більше грошей, тим довше можна протриматися без роботи, і сьогодні це особливо важливо.
Створіть «бюджет надзвичайної ситуації» і не використовуйте його на будь-що інше. Не витрачайте ці гроші на придбання речей, без яких можна обійтися. Вони зачекають, поки що є більш важливі потреби.
Якщо власних заощаджень не вистачає, можна скористатися послугою швидкого кредитування тут – https://zzcash.net/ua/dinero_ua/. Позика дозволяє без зайвого клопоту отримати додаткові кошти на нагальні потреби.
Перегляньте витрати
В умовах, коли торгівельні та розважальні заклади зачинені, економити досить легко. Тож з цим не повинно виникнути проблем навіть у не надто самодисциплінованих людей.
Намагайтеся витрачати гроші тільки на те, що дійсно необхідно. Все інше можна придбати й після закінчення епідемії. Якщо маєте страховий захист життя та здоров’я, за нього варто платити й надалі. Це вигідна інвестиція в таких потенційно небезпечних умовах, як зараз.
Шукайте підробіток
Оскільки ви все одно вдома, чому б не зайнятися чимось прибутковим? Найочевидніший варіант – фріланс. Від підходить для усіх тих, чия робота може бути віддаленою. Сьогодні навіть спортивні консультанти проводять онлайн-тренування, а манікюрниці викладають відео уроки з догляду за нігтями.
Можна спробувати свої сили в доставці, вигулі собак тощо. Головне – пам’ятайте про власну безпеку. Карантин не матиме сенсу, якщо ви продовжуватимете тісно контактувати з великою кількістю людей без дотримання рекомендацій МОЗ.
Відкладіть платежі
Через надзвичайну ситуацію Верховна Рада заборонила стягувати пеню за протерміновані комунальні платежі на час дії карантину. Це дає вам можливість вивільнити додаткові кошти на інші потреби. Згодом заплатити все ж доведеться, але якщо зараз це зробити важко, можна й зачекати.
Також поспілкуйтеся з кредиторами. Поясніть їм ситуацію та спробуйте домовитися про відтермінування платежів.

У МОЗ попереджають про небезпеку лептоспірозу: як захистити себе влітку

Медики попереджають українців про загрозу лептоспірозу — гострого інфекційного захворювання, яке особливо активізується у літній період. Інфекція передається людині через контакт із водою, ґрунтом або їжею, зараженими бактеріями лептоспір. Найчастіше джерелом зараження стають гризуни.
переглядів: 9
На території Рівненського зоопарку встановили підйомник

Рівненський зоопарк зробив ще один крок до безбар’єрності. Вхід до Екзотаріуму тепер облаштований сучасним підйомником для людей на кріслах колісних, а також для батьків із дитячими візками.
переглядів: 74
Алича — ягода літа: користь і рецепти домашнього варення

У сезон свіжої аличі господині все частіше шукають не лише способи зберегти урожай, а й нагадують про її користь. Цей кислуватий фрукт — справжнє джерело вітамінів і чудова основа для варення, соків, соусів та пастили.
переглядів: 85
5 липня: що сьогодні відзначають в Україні та світі

Сьогодні, 5 липня, в Україні та світі відзначають низку важливих та цікавих подій — як офіційних, так і неформальних.
переглядів: 176
Швидкий літній сніданок: два рецепти, які врятують ваш ранок

У літню пору особливо хочеться чогось легкого, швидкого й смачного — і бажано без довгого стояння біля плити. Для тих, хто не хоче жертвувати сніданком, але цінує час і смак, пропонуємо два простих рецепти, які можна приготувати за 10 хвилин.
переглядів: 197