16.05.2020, 14:45

Хто і як має боротися з борщівником Сосновського на Рівненщині?

Автор фото - Хмарук Валентина

Поволі починається період розвитку цього небезпечного шкідника. Як мають боротися з ним цього річ, адже крім борщівника, мешканцям Рівненщини загрожує і коронавірус.
Карантин не змінить планів на Рівненщині:

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.<br />
Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.«В цьому році будуть проведені такі заходи. Є програма трьох селищних рад. Це Шпанівська сілька рада Рівненського району. Приблизна площа, яка має оброблятися – це 5,9 га. Також подібну програму прийняла Великоомилянська селищна рада, це 1 га, а також Корнинська сільська рада площа, яка має оброблятися – це 1,5 га. Боротьба зі шкідником буде проводитися по мірі його зростання, але має початися уже з травня цього року. Й триватиме до липня у фазі одного або пари свіжих листків. Боротися з борщівником Сосновсього мають і власники земельних ділянок і землекористувачі своїми власними зусиллями», - говорить заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Нагадаємо, редакція ОГО почала створювати нову карту проростання борщівника Сосновського на Рівненщині. Дізнйтеся, що потрібно робити, аби повідомити про борщівник.
Щасливе Рівне