Подати
оголошення

21.05.2020, 08:00

У Рівному частково відновлять рух громадського транспорту (+ПЕРЕЛІК МАРШРУТІВ)

Основне із оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного, що відбулась учора, 20 травня.
Організувати рух автобусів для забезпечення спецперевезення пасажирським транспортом мешканців районів Басового Кута, Нового Двору, Тинне, вулиці Млинівська відповідно до затверджених маршрутів з обмеженням кількості автобусів, а саме:

М-35 «вул. Будівельників – ЗОШ №19 (вул. Млинівська)» - 5 од.;

М-38 «вул. А. Мельника - ПАТ «Агроресурс»» - 5 од. ;

М-38а «ПАТ «Агроресурс» - вул. А. Мельника» - 5 од.;

М-58 « вул. Тиннівська – вул. Рівненська» - 5 од.;

М-61 «Новий – Двір – с. Ювілейне» - 5 од.


Забезпечити спецперевезення пасажирів в громадському транспорті з 6.00 год. до 21.00 год.;

Дозволити спецперевезення пасажирів міським електричним та автомобільним транспортом з 21.05.2020 в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Відновити перевезення людей з порушенням опорно-рухового апарату, які користуються інвалідними візками і технічними засобами реабілітації, автомобілями служби «Інватаксі».

НАДАТИ ДОЗВІЛ торговому центру “Центральний” на відкриття додаткових евакуаційних виходів.

ДОЗВОЛИТИ з 11.05.2020 року (за умови дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів: соціальне дистанціювання, масковий режим, регулярна дезінфекція та ін.)
здійснення:

- діяльності підприємств, установ, організацій, які забезпечують проведення навчально-тренувального процесу спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів, за умови забезпечення осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більш як однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.

ЗАБОРОНИТИ:
- пересування групою осіб у кількості більше ніж вісім осіб, крім випадків службової необхідності;

ЗАБОРОНИТИ:

роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури.

КРІМ:
- торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення за умови забезпечення персоналу (зокрема захист обличчя, очей, рук) та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів (зміни абзацу другого);
- діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови забезпечення дотримання відстані не менш як 1,5 метра між місцями для сидіння за сусідніми столами та розміщення не більш як чотирьох осіб за одним столом (без урахування дітей віком до 14 років), діяльності з надання зазначених послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який провадить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, та за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту (зокрема захист обличчя, очей, рук) і перебування відвідувачів, крім часу приймання їжі, у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

ЗАБОРОНИТИ відновлення торгівлі по вул. Шевченка поза межами ринку відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 зі змінами.