Ми у Facebook
28.06.2020, 08:00

Уряд оголосив про збільшення мінімальної зарплати

Кабінет міністрів за дорученням президента Володимира Зеленського підготував графік на рік і анонсував уже перше підвищення з 1 вересня.
Про це стало відомо в суботу, 27 червня, під час наради у глави держави.

За інформацією Офісу президента, Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.

Уряд представив графік поступового підвищення мінімальної заробітної плати й анонсував перше підвищення до 5 000 гривень вже з першого вересня цього року.

"Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади", – зазначив Глава держави, даючи завдання. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, зробивши відповідні розрахунки. Сьогодні очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн", йдеться у повідомленні.

Зараз мінімальна заробітна плата в Україні становить 4 723 гривні, тобто 28,31 грн за годину.

Із 1 липня зростає прожитковий мінімум та змінюються соціальні виплати

На правах реклами