19.07.2020, 09:43

Громадяни, потісніться: Укрзалізниця продаватиме 100% квитків на київські поїзди

Пасажири, які раніше придбали квитки, опинились у незручній ситуації. Як дотримуватись безпечної соціальної дистанції в умовах карантину? Здавати квитки чи ризикнути?
Несподіванкою для пасажирів, котрі заздалегідь купили квитки на пасажирські поїзди, які прямують до столиці, можуть стати попутники в їхньому купе чи у кріслі.

Укрзалізниця, яка відновлює повноцінну роботу пасажирського транспорту, відтепер продаватиме квитки на київські поїзди не на половину місць у вагонах, а на всі.

Про це повідомив пресцентр відомства - Ukrzaliznytsia.

"Шановні пасажири! Маємо для вас важливу інформацію!
Укрзалізниця продаватиме 100% місць у поїздах, що прямують до Києва та зворотно. Це стосується і транзитних поїздів через столицю України.
Відновлення повноцінного продажу квитків стало можливим завдяки погодженню КМДА.
Більше інформації в нашому Telegram каналі https://t.me/UkrzalInfo
Не втомлюємось нагадувати вам про дотримання рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України під час подорожі", йдется у повідомленні пресцентру Укрзалізниці в Фейсбук.

Потяг на Київ: коли і за скільки зможуть поїхати рівняни

Укрзалізниця запускає рух ще 4 потягів на Рівненщині

А на обурені коментарі, чому заздалегідь не попередили пасажирів, які викупили квитки заздалегідь і не бажають перебувати в замкнутому, тісному, погано провітрюваному приміщенні з іншими людьми без дотримання безпечної соціальної дистанції, Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia дала відповідь, що вони завжди можуть... відмовитись від полорожі та здати квитки:

"Доброго дня. Укрзалізниця — перевізник, який отримав погодження про відкриття 100% квитків від Київської міської державної адміністрації 13 липня. Ми не збирались, це рішення не залежить від Укрзалізниці, а залежить від рішень регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Ви завжди можете відмовитись від подорожі та здати квитки.

Нагадаємо, що відповідно до постанови Міністерства охорони здоров’я України від 03.07.2020 №39 дозволяється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

Ми розуміємо Ваші емоції та перепрошувати за ситуацію, яка склалася.

Прийміть наші щирі вибачення за негативний досвід з яким Ви зіткнулися".