У центрі Луцька безслідно зник відомий мурал
Ввечері у понеділок, 3 серпня там тривали роботи. Майстер знімав тиньк зі стіни. Чоловік розповів, що цей фасад є одним із тих, які міська рада відновлює у рамках спеціальної програми. Каже, що вже зовсім скоро будинок стане значно привабливішим, і буде тішити око лучан і гостей міста. Поки ж від равлика залишилися кілька "острівців" ще не зачищеного тиньку.



Українки отримали престижні премії Woman 2024

Вчора, 1 травня, 1 травня відбулася церемонія нагородження переможниць щорічної Міжнародної жіночої премії «Woman 2024». Представниці системи МВС здобули премії у номінації «Оборона, мілітарі та безпека».
переглядів: 362
Затори на кордоні: у пункті пропуску «Корчова – Краківець» стартують дорожні роботи

Тимчасові обмеження в пункті пропуску «Корчова - Краківець» можливі вже з наступного тижня.
переглядів: 425
Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який зрівнює соціальні виплати родинам загиблих добровольців із компенсаціями, що отримують сім’ї загиблих військовослужбовців.
переглядів: 503
Активіст та волонтер Сергій Стерненко став жертвою нападу

Відомий український волонтер та громадський активіст Сергій Стерненко сьогодні, 1 травня, повідомив у своєму Telegram-каналі про скоєний на нього напад.
переглядів: 594
Україна та США підписали угоду про надра

Україна та Сполучені Штати Америки уклали угоду про співпрацю в галузі природних ресурсів. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністерка економіки Юлія Свириденко оприлюднили деталі угоди, яка передбачає створення спільного фонду для інвестування в розробку українських корисних копалин.
переглядів: 482