05.08.2020, 13:13

Як вберегти машину від перегріву у літню спеку

Поліцейські порадили, як вберегти машину від перегріву
За вікном – спекотний червень. Для багатьох автомобілістів зараз є дуже актуальним питання, як захистити авто від перегріву. На допомогу прийшли патрульні поліцейські, які дали декілька слушних порад. Свої лайфхаки правоохоронці опублікували на фейсбук-сторінці патрульної поліції Волині.

Найпростіше уберегти автомобіль від перегріву влітку – залишити його у тіні. Якщо такої можливості немає, то ось кілька порад, як захистити авто в спеку:

Прикрийте приладову панель та передню частину автомобіля від сонячних променів – використати можна світловідбивальну шторку, яку можна розташувати під вітровим склом. За можливості закривайте також заднє та бокове скло.

Для захисту всього кузова варто використовувати чохол-накидку. Він збереже не тільки салон, але і лакофарбове покриття авто. Тканина повинна бути світла і, за можливості, така, що дихає.Якщо автомобіль перегрівся, то, перш ніж включити кондиціонер, варто провітрити салон – так вдасться уникнути різкого перепаду температур.

Перевіряйте двигун. Перегрів найчастіше свідчить про недостатній рівень охолоджувальної рідини або про її низьку якість. Тому, в першу чергу, потрібно заглянути в розширювальний бачок, за необхідності – долити рідину.

При паркуванні у спеку забирайте з салону і багажника вразливі речі – аптечку, пластикові іграшки, запальнички, аерозольні балончики, продукти і газовану воду.

Не забувайте, що під сонцем нагрівається не лише салон, але і шини. Нагріту гуму, яка стикається з плавким асфальтом, може просто розірвати гаряче повітря всередині коліс. Тому влітку необхідно зменшувати тиск у камерах і регулярно його перевіряти.
Щасливе Рівне