22.08.2020, 17:21

В Києві безкоштовно почали показувати патріотичні фільми

фото з tvoemisto.tv

Від учора, 21 серпня, стартували кінопокази
У літньому кінотеатрі "Кіновернісаж просто неба" в парку ім. Шевченка – добірка фільмів "Наша незалежність" до 29-ї річниці незалежності України: тиждень стрічок про знакові події та від знакових особистостей української історії. Захід проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.


Програма показів:

22 серпня — Черкаси фільм / Cherkasy film, реж. Тимур Ященко

Ексклюзивний показ фестивальної версії стрічки. Цієї версії не було у прокаті, і наш кінотеатр дарує унікальну можливість долучитися до авторського погляду на події. Фільм представить знімальна група — режисер Тимур Ященко, актори Дмитро Сова та Євген Ламах, оператор Юрій Дунай.

23 серпня — Червоний, реж. Заза Буадзе

Історичний фільм за романом Андрія Кокотюхи. За сюжетом, у радянському концтаборі зустрічаються два українці. Один — воїн УПА, а інший — радянський льотчик. Але цим двом різним людям доводиться об’єднатись.

24 серпня — Кіборги, реж. Ахтем Сеітаблаєв

Стрічка розповідає про героїчну оборону Донецького аеропорту: сценаристка Наталя Ворожбит писала сценарій на основі реальних історій оборонців ДАПу. Головні ролі зіграли В’ячеслав Довженко, Роман Ясиновський, Макар Тихомиров, Костянтин Темляк, Віктор Жданов.

25 серпня — Брати по зброї / Brothers in arms, реж. Сергій Лисенко (документальний)

Короткі історії з російсько-української війни, зібрані трьома волонтерами, які понад чотири роки їздять лінією фронту з гуманітарними вантажами.

Миколаїв. Хроніки протесту, реж. Жанна Максименко-Довгич (документальний)

Картина охоплює буремні події 2013–2014 рр. Усі ми знаємо, що відбувалось у Києві та на Донбасі. А от що було на півдні країни? І як у навалі проросійських протестів вдалося відстояти Миколаївщину?

26 серпня — "Гамер", реж. Олег Сенцов

Дебютна картина Олега Сенцова 2011 року, що розповідає про молодого хлопця, чия єдина пристрасть — комп'ютерні ігри. Режисер представить фільм особисто.

27 серпня — Наші Котики / Lethal Kittens, реж. Володимир Тихий

Це "патріотична неполіткоректна комедія", що розповідає про українських військових. Головні ролі зіграли Дмитро Хом'як, Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Віра Климковецька.

Початок щодня о 21:00. ВХІД ВІЛЬНИЙ

За сприяння Департаменту культури КМДА та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Про це повідомляє Держкіно України на своєму офіційному сайті usfa.gov.ua.

Нагадаємо, Netflix зняла стрічку про Паралімпійські ігри. Польща представить на Оскар фільм про українця. В Україні зніматимуть фільм про саксонського лицаря. В Парижі з'явилося "кіно на воді". Стрічка, яку також знімав український режисер, отримала престижну нагороду.
Щасливе Рівне