23.11.2020, 18:30

На Волині трагічно загинула новообрана депутатка

У аварії загинула новообрана волинська депутатка
У аварії, що трапилася на вихідних на Волині, загинула новообрана депутатка. Про це повідомляє пресслужба Ратнівської районної ради.

21 листопада вранці поблизу с. Замшани Ратнівського району трапилася автомобільна аварія, яка забрала два життя. Жертвою ДТП стали Валентина Краглик та Анатолій Наход – жителі смт Ратне. Ще один чоловік госпіталізований з важкими травмами.

«З глибоким сумом зустріла Ратнівщина звістку про те, що на 71-му році життя завершила свій славний земний шлях депутат п’ятого, шостого, сьомого скликань Ратнівської районної ради, новообраний депутат Ковельської районної ради Краглик Валентина Тарасівна. Все її життя і трудова біографія були пов’язані з Ратнівщиною та людьми Ратнівщини. Працюючи на різних посадах, Валентина Тарасівна вирізнялась надзвичайною відповідальністю, порядністю, принциповістю та вимогливістю до себе та оточуючих і, водночас – людяністю та небайдужістю до проблем і щоденних справ земляків. Глибоко сумуємо та розділяємо всім серцем біль і смуток втрати. Світла пам’ять про неї залишиться у серцях ратнівчан», – йдеться у повідомленні Ратнівської районної ради.
Щасливе Рівне