Подати
оголошення

27.01.2021, 12:40

Діти з особливими потребами отримали посвідчення на безкоштовний проїзд у транспорті Рівного

Тривалий час ця проблема не вирішувалася і діти з особливими потребами змушені були оплачувати проїзд у транспорті. Зараз же питання зрушило з "мертвої точки".
Минулої п'ятниці підняли питання доїзду громадським транспортом дітей з особливими потребами до спеціалізованих навчальних закладів "Пагінець" і "Особлива дитина", а вже 25 січня передали дітям і їхнім батькам спеціальні посвідчення, які дозволять їздити у громадському транспорті без обмежень."Хочемо, щоб підприємство запрацювало з новими підходами", - мер Рівного прокоментував звільнення чиновника

- Це неймовірні діти, енергійні, талановиті, дуже сонячні. І саме тому, для мене дійсно, дуже особливі! Я радію нагоді знову поспілкуватися з ними й хоча б трішки проявити турботу про них. Радію, що з керівництвом закладу "Особлива дитина" вже намітили цікаві проєкти на їхню підтримку у майбутньому, - говорить секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН. - Вірю, що і там, зможемо бути корисні. Розумію, що всіх абсолютно проблем ми одномоментно не вирішимо, але вірю, що РАЗОМ з рівнянами, за підтримки кожного небайдужого, ми точно зможемо перетворити РІВНЕ на місто приязне і привітне до кожної дитини.