16.03.2021, 13:00

Як вдома виростити петрушку і цибулю-шніт

Свіжа і корисна зелень на столі цілий рік
Літо закінчилося, але це не означає, що на нашому столі більше не буде корисної зелені. Вирощувати її можна і вдома — в кімнатних горщиках, інформує Ukr.Media.

Цибуля-шніт

Рослину можна вирощувати як на грядці, так і на підвіконні. Восени, як тільки відімре надземна частина, викопайте кущики (краще до перших заморозків) і занесіть в прохолодне приміщення.

В кінці листопада помістіть їх в теплу (35-40°С) воду, щоб пробудити від зимового сну. Потім посадіть в горщик з піщаною вологою землею і регулярно поливайте. Вже через 2 тижні з'явиться молоде листя.

Петрушка

Для вигонки в домашніх умовах викопайте петрушку й одразу посадіть у великі ємності, наповнені легким піщаним субстратом або звичайною садовою землею.

Горщики з коренеплодами поставте на світле підвіконня в приміщенні з температурою 18-21°С. Кожні 2 тижні додавайте в воду для поливу рідкі добрива для пряних трав — тоді ви зможете збирати листя петрушки всю зиму.Садівникам на замітку

Жовтень наближається до завершення. Що можна встигнути зробити на своїй присадибній ділянці? Зв'язати шпагатом гілки знову посаджених дерев і чагарників, щоб їх взимку не зламало снігом. Укрити садову суницю, у першу чергу нові посадки, ялиновим гіллям або гілками — це сприяє накопиченню снігу і кращій перезимівлі рослин. Посіяти під зиму буряк, моркву, петрушку, кріп і цибулю-чорнушку. Після посіву замульчувати ґрунт торфом або компостом шаром в 2-4 см.
Щасливе Рівне