20.04.2021, 12:00

Навіщо Рівному співпраця з Латвійською Республікою?

Рівне налагоджує співпрацю з Латвійською Республікою.
Як повідомляє Рівнерада, 19 квітня міський голова Рівного Олександр Третяк спільно з профільним заступником Ігорем Кречкевичем та секретарем Рівнеради Віктором Шакирзяном зустрілися з офіційною делегацією у складі Надзвичайного та Повноважного Посла Латвії в Україні пана Юріса Пойканса, представника Латвійського агентства інвестицій та розвитку в Україні Айнарса Межуліса, аташе з питань оборони Ерікса Нагліса та третього секретаря Посольства Латвії в Україні Едвінса Северса. Це їхній перший офіційний робочий візит до нашого міста.

Для оновленої влади Рівного співпраця з іноземними партнерами – це один з ключових напрямків. На сьогодні Рівненська міська територіальна громада має 12 партнерських міст за кордоном.

"Приємно, що делегація Латвійської Республіки зацікавлена у співпраці з нашим містом, оскільки вбачають у цьому чимало переваг. Партнери виявили бажання налагодити міжосвітні зв’язки, щоб наші та їхні студенти могли брати участь у спільних проектах, а також навчатися по обміну", - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Під час зустрічі присутні також обговорили можливу співпрацю у напрямках IT та авіасполучення.

"Міжнародний аеропорт «Рівне» готовий приймати вантажні перевезення. Переконаний, що це може об’єднати торгівельний обмін між нашим містом та Латвійською Республікою", - додав профільний заступник міського голови Рівного Ігор Кречкевич.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні пан Юріс Пойканс зазначив, що зацікавлений у співпраці з Рівненською міською територіальною громадою.

"Рівне – цікаве для нас місто. Є чимало напрямків у яких ми можемо тісно співпрацювати, ділитися досвідом та розвивати наші громади", - зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Латвії в Україні пан Юріс Пойканс.