15.05.2021, 15:00

Готуємо фігуру до літа: як позбутися целюліту

Поради експертів, як вирішити проблему з целюлітом
Пора готувати фігуру до літа, а експерти розповіли, як позбутися ненависної "апельсинової кірки", або целюліту, інформує Ukr.Media.

Виявляється, причиною появи целюліту служить не тільки неправильне харчування. Целюліт може з'явитися через гормональний збій (наприклад, пов'язаний з дисфункцією яєчників), захворювання щитоподібної залози, ендокринні порушення. Також целюліт з'являється у зв'язку з порушеннями білкового обміну, спадковістю, малорухливий спосіб життя і навіть через хронічний стрес і втому.

Експерти відзначають, що позбавиться від целюліту хоч і складно, але це реально. Слід дотримуватися відразу декількох рекомендацій для того, щоб результат був позитивним.

Правильний раціон харчування

Так, необхідно дотримуватися дієти, не вживати жирне, солодке, борошняне. Їжте невеликими порціями для того, щоб вага нормалізувалася, прискорився обмін речовин, а організм позбувся токсинів.

Не варто забувати про спорт

Фізична активність допомагає активувати кровообіг целюлітних клітин, змушуючи їх віддавати накопичений жир.

Робіть антицелюлітний масаж

Можна робити його самим, або звернутися в салон, щоб провести сеанси апаратного масажу.

Мезотерапія

Також косметологи радять спробувати мезотерапію — ця методика заснована на ін'єкціях спеціального препарату, який коригує фігуру. До слова, дана процедура також допомагає позбутися від розтяжок і рубців.