Під час купання на річці у Рівненській області потонув 12-річний хлопець
Рятувальники 13-й державної пожежно-рятувальної частини спільно з водолазами надавали допомогу в пошуках тіла хлопчика 2009 року народження.
Згідно з повідомленням ДСНС, дитина втопилася в річці Стир під час купання в смт. Зарічне Варашского району. Тіло знайшли і підняли на поверхню водолази.
Рятувальники Рівненській області закликають усіх дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на водоймах. Особливу увагу просять приділяти дітям і не відпускати їх на водойми одних.




потопельник, ГУ ДСНС Рівненської області, передчасна смерть, втопився у річці, втопився
Прогноз погоди на 7 квітня: на Рівненщині очікується до -5°C

У понеділок, 7 квітня, на Рівненщині очікується прохолодна та хмарна погода з проясненнями.
переглядів: 34
На Рівненщині жителі задекларували понад 100 одиниць зброї

У Рівненській області триває процес добровільного декларування зброї та боєприпасів.
переглядів: 42
Голова Рівненської ОДА наказав повернути тепло: де батареї знову потеплішають

Голова Рівненської обласної державної адміністрації доручив відновити опалення в соціальних, освітніх та медичних закладах регіону, де вже був припинений опалювальний сезон.
переглядів: 38
Рівненщина переходить на автономне енергозабезпечення

Рівненщина активно впроваджує відновлювальні джерела енергії, сприяючи енергетичній автономії на місцевому рівні.
переглядів: 139
У Рівному для ВПО зробили ремонт

У Рівному завершили ремонтні роботи в гуртожитку, де проживають внутрішньо переміщені особи (ВПО).
переглядів: 149